PODPOWIEDZI:

Rowery treningowe – 10 Rowerów Treningowych Dzięki Którym Poprawisz Kondycję

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Fitkraft FTKTROWME0000Fitkraft FTKTROWME0000199 zł
2Zipro DriftZipro Drift399 zł
3Sapphire Falcon SG-911BSapphire Falcon SG-911B524 zł
4Zipro PrimeZipro Prime309 zł
5Kettler Giro PKettler Giro P1699 zł
6York C120 ActiveYork C120 Active1199 zł
7Kettler Giro MKettler Giro M1499 zł
8York C110 ActiveYork C110 Active799 zł
9Sapphire Ultimate II SG922BSapphire Ultimate II SG922B765 zł
10Sapphire Nero SG-420BSapphire Nero SG-420B439 zł
Rowery treningowe – 10 Rowerów Treningowych Dzięki Którym Poprawisz Kondycję

Przepis na kondycję przez cały rok? Stacjonarny rower treningowy. Bez względu na to, czy jesteś w trakcie redukcji, czy robisz masę, sesja na rowerze treningowym zawsze się przyda. Co więcej, możesz ją wykonać przed telewizorem, w trakcie Twojego ulubionego serialu. Specjalnie dla miłośników bycia fit przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych rowerów stacjonarnych na rynku.

Fitkraft FTKTROWME0000 to nasz zwycięzca, lecz przewagi nie upatrujmy w najnowocześniejszej technologi albo niezwykłej jakości wykonania. Swoją popularność zawdzięcza czemu innemu – cenie. Kosztuje zaledwie 199 zł, co jest zdecydowanie najniższą ceną w naszej stawce. Cóż, za tę cenę nie można oczekiwać fajerwerków, ale pamiętaj, że nie sprzęt czyni z Ciebie wytrwałego zawodnika. Do domowych zastosowań pewnie wystarczy.

Fitkraft FTKTROWME0000

Drugie miejsce to rower treningowy Zipro Drift. Sześciokilogramowe koło zamachowe pozwala na płynną i wygodną jazdę. Do dyspozycji mamy także sensor pulsu – to bardzo ważna rzecz podczas treningu.

Zipro Drift

Na ostatnim miejscu podium znalazł się Sapphire SG-911B Falcon. Posiada koło zamachowe o wadze 7 kg i 8 stopni oporu. Ciekawostką jest użyteczna podstawka pod smartfon lub tablet, dzięki której możesz oglądać np. filmy na Youtube.

Sapphire SG-911B Falcon

Tak prezentuje się pierwsza trójka naszego rankingu. Co znajduje się na pozostałych siedmiu miejscach? Sprawdź sam, może znajdziesz tam coś dla siebie. Dla niezdecydowanych mamy także poradnik zakupowy. Jaki rower treningowy wybrać? Co będzie najlepsze dla Ciebie? Jakie funkcje roweru stacjonarnego mogą Ci się przydać? Odpowiedzi znajdziesz w artykule, więc gorąco zachęcamy do przeczytania już dziś.

Ranking producentów

Mogłoby się wydawać, że wśród rowerów treningowych będą dominować firmy produkujące także tradycyjne rowery. Jest jednak inaczej. Największy udział mają tutaj marki kojarzone z siłownią i fitnessem, które w gamie mają także orbitreki, bieżnie, ergonometry i inne maszyny do ćwiczeń. W naszym rankingu znalazły się: Fitkraft, Kettler, Zipro, Sapphire i York. Być może sprzęt którejś z tych firm znajduje się w Twojej siłowni?

blog comments powered by Disqus
Rowery treningowe – 10 Rowerów Treningowych Dzięki Którym Poprawisz Kondycję