PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

TOPowe Miksery – Prezentujemy Dziesięć Najpopularniejszych Mikserów

TOPowe Miksery – Prezentujemy Dziesięć Najpopularniejszych Mikserów

Mikser niewątpliwie potrafi się przydać. Wymieszamy nim ciasto na naleśniki, ubijemy pianę i utrzemy sernik. Ale ma on znacznie więcej funkcji, które ułatwią nam pracę w kuchni. Aby się nie rozczarować, musisz wybrać sprawdzony mikser. Te, którym zaufali klienci, prezentujemy w dzisiejszym rankingu. Zobaczmy, co my tu mamy.

Czego oczekują od mikserów Polacy? Przede wszystkim niewygórowanej ceny. Tanie modele zanotowały w naszym rankingu wysokie pozycje, co nie dziwi. Jeśli mikser wykorzystywany jest sporadycznie, to nie ma sensu inwestować w najlepszy sprzęt. Stosunek ceny do jakości odgrywa tu nadrzędną rolę. Na pierwszym miejscu mamy mikser MPM XB-896, który jest synonimem prostoty i poręczności. Mały, zgrabny, idealny do sporadycznego użytkowania w kuchni.

MPM XB-896

Drugie miejsce zajmuje mikser MPM MMR-07Z. Posiada metalową, obrotową misę, która ułatwia miksowanie składników. Na uwagę zasługuje też stosunkowo duża moc. 500 watowy silnik poradzi sobie nawet w trudnych warunkach.

MPM MMR-07Z

Zostało nam miejsce trzecie. Tutaj znajdziemy mikser Zelmer ZHM081S Symbio, który wyróżnia się tym, że posiada dodatkowy kielich do blendowania np. koktajli. Bardzo przydatna rzecz.

Zelmer ZHM081S Symbio

Nadal nie wiesz który mikser wybrać? Nie szkodzi, mamy jeszcze siedem pozostałych miejsc, na których znajduje się więcej ciekawych propozycji. Przed wyborem miksera zastanów się jednak co naprawdę potrzebujesz. Drogie miksery są naprawdę piękne, ale jeśli używasz go jedynie na święta, nie ma sensu przepłacać.

Ranking producentów

To, co cieszy, to fakt pojawienia się w zestawieniu polskich marek. Choć mogłoby się wydawać, że są one zapomniane, to w przypadku małego AGD radzą sobie nad wyraz dobrze. Kilka modeli docenionych przez konsumentów znalazło się w naszym rankingu. Marki, jakie dziś przedstawimy to: MPM, Zelmer, Bosch, Amica i Kitchenaid. W batalii producentów zwycięzcą został MPM, który co prawda pojawił się z tyloma modelami co Zelmer, lecz na wyższych miejscach.

blog comments powered by Disqus
TOPowe Miksery – Prezentujemy Dziesięć Najpopularniejszych Mikserów