PODPOWIEDZI:

Termosy – W Czym Pić Kawę na Mieście? Sprawdzamy Dziesięć Czołowych Termosów

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Fjord Nansen LandoFjord Nansen Lando49 zł
2Contigo West LoopContigo West Loop149 zł
3MPM Product Smile STT-1/1MPM Product Smile STT-1/136 zł
4MPM Product Smile STT-2/13MPM Product Smile STT-2/1336 zł
5Fjord Nansen HonerFjord Nansen Honer59 zł
6Esbit Vacuum FlaskEsbit Vacuum Flask79 zł
7Lamart Esprit LT4015Lamart Esprit LT401533 zł
8Contigo ByronContigo Byron99 zł
9Esbit Thermo MugEsbit Thermo Mug47 zł
10Termite WarheadTermite Warhead82 zł
Termosy – W Czym Pić Kawę na Mieście? Sprawdzamy Dziesięć Czołowych Termosów

Termos czy termokubek? Oto jest pytanie. W ostatnim czasie odpowiedź jest jedna: kubek termiczny górą. Szczególnie na ulicach, gdzie wtopił się w codzienny krajobraz. Widok osób mknących do pracy z aromatyczną kawą lub rozgrzewającą herbatą to już chleb powszedni. Dziś przedstawimy dziesięć najpopularniejszych modeli. Jeśli szukasz niezawodnego kubka termicznego, trafiłeś idealnie.

Nie przedłużamy i od razu prezentujemy zwycięzce. Jest to kubek termiczny Fjord Nansen Lando. Obco brzmiąca nazwa kryje bardzo ciekawy kubek termiczny o pojemności 400 ml, w sam raz na dużą kawę. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, a jego wymiary pozwalają na przewożenie go w samochodowym uchwycie na kubki. Przedstawiciele handlowi powinni być zachwyceni.

Fjord Nansen Lando

Drugie miejsce: Contigo West Loop. Contigo to po hiszpańsku „z tobą”, ale z kubka radzimy pić w pojedynkę. Tak jest bardziej higienicznie. West Loop ma pojemność niespełna pół litra (470 ml) i posiada system zamykania AutoSeal. Nie za bardzo rozumiemy jak działa, ale gwarantuje 100% szczelności. Powiedz NIE zalanym notatkom.

Contigo West Loop

Z najniższego miejsca podium uśmiecha się do nas termokubek MPM Smile. Kosztuje tyle, co dwa kubki kawy w popularnej sieciówce, więc inwestycja spłaci się szybko. Jest dość ładny, solidny i przechowa dla nas 300 ml dowolnego płynu. Dobra rzecz, przyznajemy.

MPM Smile

Jeśli czeka Cię całodzienne latanie na mieście, a aura nie rozpieszcza promykami słońca, łap za kubek termiczny i wlewaj coś ciepłego, co Cię rozgrzeje. Nie posiadasz kubka? Łap za nasz ranking. Przypominamy, że oprócz TOP3 w rankingu znajdziesz pozostałe TOP7 produktów. A te – są wcale nie gorsze. Po prostu, zabrakło im odrobinę popularności. Nadrobią to. Jeśli chcesz wiedzieć, z czym to się je i jak przegryźć, poczytaj o zakupie termosów i termokubków w naszym poradniku zakupowym. Rozwiewanie wątpliwości to dla nas przyjemność.

Ranking producentów

Znacie zapewne te tanie kubki, zwane optymistycznie termicznymi. Dostaniesz je w wielu marketach za 15 złotych. Często posiadają kolorowe obrazki, napisy lub inne ozdóbki. Problem w tym, że a) przeciekają i b) nie utrzymują ciepła. Wybierając dobry kubek termiczny lub termos, warto trzymać się firm, które się na tym znają. Dziś prezentujemy modele następujących marek: Fjord Nansen, Contigo, MPM, Esbit, Lamart i Termite.

blog comments powered by Disqus
Termosy – W Czym Pić Kawę na Mieście? Sprawdzamy Dziesięć Czołowych Termosów