PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Kompaktowych odkurzaczy do małych mieszkań

TOP 8 Odkurzaczy Automatycznych - Poznaj Rewelacyjne Modele!

  • Dodano: 1 rok, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (2) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1iRobot Roomba 616iRobot Roomba 6161115 zł
2Xiaomi Mi Robot Vacuum CleanerXiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner1790 zł
3iRobot Roomba 651iRobot Roomba 6511507 zł
4Dignity IRS-01Dignity IRS-01275 zł
5iRobot Roomba 876iRobot Roomba 8762474 zł
6iRobot Roomba 886iRobot Roomba 8862767 zł
7iRobot Roomba 980iRobot Roomba 9804224 zł
8iRobot Roomba 681iRobot Roomba 6811701 zł
TOP 8 Odkurzaczy Automatycznych - Poznaj Rewelacyjne Modele!

Chcesz, aby Twój dom lśnił czystością, ale nie masz dużo czasu na sprzątanie? W takim razie wybór odkurzacza automatycznego będzie strzałem w dziesiątkę. Te urządzenia zrobią za Ciebie porządki. W naszym rankingu przedstawiamy TOP 8 odkurzaczy automatycznych. Przekonaj się, który jest najchętniej wybierany!

Roboty sprzątające to również idealne rozwiązanie dla osób, które zwyczajnie nie przepadają za sprzątaniem. Wyręczą nas z tego obowiązku, a fakt, jak bardzo są funkcjonalne, możemy zobaczyć na przykładzie poniższych modeli. Zaczynamy!

Miejsce I - iRobot Roomba 616

iRobot Roomba 616  wyposażono w szereg czujników. Dzięki nim robot nie spadnie ze schodów, ominie przeszkody, nie zderzy się ze ścianami czy meblami oraz nie zapląta się w kable. Odkurzacz posiada zbiornik na brud o pojemności 0,5 l, a także 3-stopniowy system sprzątania (szczotka boczna i dwie znajdujące się pod robotem). Bez najmniejszego problemu precyzyjnie pozbędzie się sierści czy włosów (technologia AeroVac). Pracuje 60 minut, po czym sam ładuje się w bazie. Możemy włączyć tryb Spot Clean, aby robot skupił się na wyczyszczeniu konkretnego miejsca.

iRobot Roomba 616

Miejsce II - Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner posiada wydajny akumulator o pojemności 5200 mAh (zapewnia 150 minut sprzątania), diodę sygnalizacyjną oraz 12 czujników. Pojemnik na kurz jest nieco mniejszy od poprzedniego modelu, natomiast zawiera filtr HEPA. Odkurzacz pracuje cicho. Samodzielnie wraca do stacji, aby naładować się. Zużywa mniej energii. Aplikacji mobilna Mi Home umożliwia sterowanie robotem. Doskonale radzi sobie z jazdą wzdłuż krawędzi.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

Miejsce III - iRobot Roomba 651

iRobot Roomba 651 wyposażono w akumulator iRobot XLife, który zapewnia jeszcze większą ilość cykli pracy. Odkurzacz posiada duży pojemnik na nieczystości oraz trwałe szczotki. W stacji dokującej znajduje się zasilacz. Skutecznie pozbędzie się sierści, brudu i kurzu. Nadaje się do każdego rodzaju podłóg, a ponadto jest bardzo prosty w obsłudze (wystarczy nacisnąć przycisk Clean).

iRobot Roomba 651

Miejsce IV - Dignity IRS-01

Dignity IRS-01 oferuje 90 minut ciągłej pracy, przy czym czas ładowania wynosi 3 godziny. Posiada akumulator 1300 mAh, zbiornik na brud o pojemności 0,3 l oraz timer (pozwala ustawić czas pracy). Robot dzięki swoim wymiarom, poradzi sobie z kurzem znajdującym się pod łóżkiem. Wyróżnia się posiadaniem dwóch szczotek bocznych, które ułatwiają odkurzanie w trudno dostępnych miejscach. Dodatkowo ma uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Dignity IRS-01

Miejsce V - iRobot Roomba 876

iRobot Roomba 876 wyposażono w 9 programów czyszczenia oraz podwójne szczotki. Pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l. Po 3 godzinach ładowania, robot może pracować przez 120 minut. Możemy zaprogramować jego cykle pracy na kolejne dni. O zapełnionym pojemniku na brud poinformuje nas wskaźnik. Technologia Dirt Detect 2 umożliwia wykrycie miejsc, które są najbardziej zabrudzone. Urządzenie omija meble, nie upadnie ze schodów i nie poplącze się w kablach.

iRobot Roomba 876

Miejsce VI - iRobot Roomba 886

iRobot Roomba 886 podobnie jak w poprzednim modelu, posiada zbiornik o pojemności 0,6 l, uchwyt oraz technologię Dirt Detect 2. Do wyboru mamy natomiast 8 programów. Działa przez 120 minut, powraca do bazy w celu naładowania. Jest bardzo efektywny, zastosowano w nim duży filtr HEPA oraz szczotkę boczną. Został wyposażony w silnik o mocy 33 W. Poziom hałasu wynosi 58 dB. Możemy ustalić harmonogram jego pracy.

iRobot Roomba 886

Miejsce VII - iRobot Roomba 980

iRobot Roomba 980 sam powraca do stacji, zwiększa swoją moc w przypadku dywanów i bardzo precyzyjnie posprząta miejsca przy ścianach czy w rogach. Pracuje nawet do 120 minut. Bez problemu radzi sobie z przeszkodami. Został wyposażony między innymi w wskaźnik ładowania, 8 programów, pojemnik 0,6 l oraz szczotkę boczną. Pojemnik można łatwo wyczyścić.

iRobot Roomba 980

Miejsce VIII - iRobot Roomba 681

iRobot Roomba 681 pracuje przez 60 minut, posiada szereg funkcjonalnych czujników, 3-stopniowy system sprzątania i dostosowuje się do powierzchni. Na uwagę zasługuje filtr AeroVac, który minimalizuje przedostanie się alergenów, dlatego polecany jest dla alergików.

iRobot Roomba 681

Podsumowanie

W powyższym rankingu znalazło się trzech producentów. Bez wątpienia króluje firma iRobot, która zajęła aż 6 z 8 miejsc. Po jednej propozycji widzimy od firmy Xiaomi oraz Dignity.

blog comments powered by Disqus
TOP 8 Odkurzaczy Automatycznych - Poznaj Rewelacyjne Modele!