PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!

  • Dodano: 11 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Ocena: (0) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1AlcoFind PRO-X-5AlcoFind PRO-X-5334.99 zł
2Promiler AL-8000Promiler AL-8000399 zł
3AlcoFind Alkomat PRO X5 PlusAlcoFind Alkomat PRO X5 Plus348.98 zł
4FiTAlco GrafitFiTAlco Grafit369 zł
5Alkohit X100Alkohit X100852.16 zł
6Alkohit x5Alkohit x5370 zł
7Alkohit X3Alkohit X3305 zł
Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!

Alkomat to urządzenie odpowiedzialne za wykonywanie pomiaru ilości zawartego alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozwala określić nam jego stężenie we krwi w trakcie wykonywania testu. Sprzęt ten ma szerokie zastosowanie podczas przeprowadzania kontroli trzeźwości  przez policjantów u osób prowadzących pojazdy. Bywa także stosowany przez firmy ochroniarskie i organy kontrolujące pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych. Zapraszamy na nasz ranking! 

Miejsce pierwsze należy do AlcoFind PRO-X-5. To najnowszy przedstawiciel linii PRO, czyli alkomatów serii profesjonalnej. Charakteryzuje się on najbardziej zaawansowanym sensorem generacji PRO X-jeszcze bardziej precyzyjnym i jeszcze bardziej wytrzymałym niż dotychczasowe sensory produkcji AlcoFind. 

AlcoFind PRO-X-5

Czas na miejsce drugie. AlcoFind AF-35 to zaawansowane urządzenie pomiarowe, którego atutem jest to, że jest wyposażony w sensor elektrochemiczny o stabilnym działaniu a przy tym jego cena nie jest wygórowana. Alkomat wykonuje szybkie pomiary, posiada sensor podobny jakich używa policja w swoich alkotesterach. Alkomat bada zawartość w wydychanym powietrzu w zakresie 0,00-5,00‰.

AlcoFind AF-35

Miejsce trzecie należy do Promiler AL-8000. To znakomicie wykonany alkomat, który wyróżnia się niezwykle precyzyjnymi pomiarami. Urządzenie posiada ulepszony sensor elektrochemiczny czy zintegrowany z sensorem czujnik przepływu powietrza określający minimalną objętość wydechu.

Promiler AL-8000

RANKING PRODUCENTÓW – ALKOMAT

W rankingu producentów króluje firma AlcoFind. Marka Alcofind należy do koreańskiej firmy DA Tech Co., Ltd, która jest jednym z czołowych producentów alkomatów na świecie.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!