PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Mini lodówki |TOP 10|

TOP 5 Lodówek z Systemem No Frost

  • Dodano: 1 rok, 10 miesięcy temu
  • Ocena: (1) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung RS51K57H02CSamsung RS51K57H02C4549 zł
2Samsung RS51K54F02CSamsung RS51K54F02C4471 zł
3Samsung RS7687FHCSLSamsung RS7687FHCSL4279 zł
4Samsung RS7778FHCWWSamsung RS7778FHCWW4259 zł
5Beko GN 162420 XBeko GN 162420 X3999 zł
TOP 5 Lodówek z Systemem No Frost

Lodówki posiadające system No Frost to tak zwane lodówki bezszronowe. Takie rozwiązanie zaoszczędza nas czas i wysiłek, pozbywamy się kłopotu, jeżeli chodzi o kwestię rozmrażania. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy TOP 5 lodówek z systemem No Frost, po które w ostatnim czasie najchętniej sięgano.

Technologia No Frost to także oszczędność energii, komfort, większa wytrzymałość urządzenia i zapewniona świeżość produktów. Jeżeli chcesz pozbyć się problemu z notorycznym odkładaniem się lodu na ściankach zamrażarki, to wybierz model lodówki oferujący taki system i wiele innych przydatnych funkcji.

MIEJSCE I - SAMSUNG RS51K57H02C

SAMSUNG RS51K57H02C oprócz systemu No Frost, oferuje technologię Twin Cooling, co oznacza dłuższą świeżość żywności, natomiast dwa obiegi powietrza zapewniają stałą temperaturę i oddzielenie zapachów między chłodziarką i zamrażarką. Lodówka charakteryzuje się półką na wino, 10 półkami, 4 pojemnymi szufladami, mini barkiem oraz tacką na jajka. Organizacja nie powinna sprawiać żadnych problemów. Znajdziemy również szufladę CoolSelect Zone, która umożliwia ustawienie 3 trybów pracy, między innymi tryb błyskawicznego schładzania. Ponadto zastosowano oświetlenie LED, dystrybutor wody, kostkarkę oraz uchwyty zamiast rączek. Pojemność zamrażarki to 218 l, a chłodziarki 342 l, zatem całkowita pojemność wynosi 560 l. Klasa energetyczna A+. Dotykowy wyświetlacz LED dodaje atrakcyjności pod względem wyglądu, ale przede wszystkim pozwala kontrolować pracę lodówki. Bezpieczeństwo zapewni także wskaźnik otwartych drzwi. Czarne szkło sprawia, że prezentuje się elegancko, a zarazem nowocześnie.

SAMSUNG RS51K57H02C

MIEJSCE II - SAMSUNG RS51K54F02C

SAMSUNG RS51K54F02C od poprzedniego modelu różni się pojemnością, w  tym przypadku pojemność całkowita wynosi 510 l oraz brakiem barku. Zastosowane technologie gwarantują równomierne chłodzenie, niemieszanie się zapachów i świeżość produktów. Wyposażono ją w automatyczną kostkarkę do lodu, dystrybutor wody, szklane półki, przezroczyste i bardzo pojemne szuflady Big Box (idealne do przechowywania warzyw czy owoców), filtr wody oraz panel sterowania. Silnik Digital Inverter z dziewięcioma czujnikami jest wydajny i cichy. Wysokość urządzenia to niecałe 180 cm.

SAMSUNG RS51K54F02C

MIEJSCE III - SAMSUNG RS7687FHCSL

SAMSUNG RS7687FHCSL zapewnia funkcję szybkiego zamrażania, system No Frost (dotyczy chłodziarki i zamrażarki), oświetlenie LED oraz elektroniczną regulację temperatury. Pojemność całkowita urządzenia wynosi 543 l. Lodówka wyposażona w barek, a więc wszelkie napoje mamy na wyciągnięcie ręki. Ponadto znajduje się kostkarka i dystrybutor wody, idealnie sprawdzający się w upalne dni. Podłączenie do bieżącej wody zapewnia jeszcze większy komfort, nie trzeba wymieniać wody w kostkarce, pobierana jest samodzielnie z kranu. Na uwagę zasługuje funkcja Wakacje, polegająca na mniejszym poborze energii (mniejsza moc chłodziarki) podczas naszego wyjazdu. Ekskluzywny wygląd, bardzo dużo miejsca wewnątrz, wygodne otwieranie i cicha praca, to wszystko i jeszcze więcej oferuje ten model.

SAMSUNG RS7687FHCSL

MIEJSCE IV - SAMSUNG RS7778FHCWW

SAMSUNG RS7778FHCWW posiada 2 termostaty, pochłaniacz zapachów, składaną półkę (sprawdzi się przy wysokich naczyniach), kostkarkę o pojemności 2 kg, podświetlany barek oraz czytelny wyświetlacz. Wewnątrz oświetlenie LED od góry do dołu. Uchwyt umożliwia lekkie otwieranie lodówki. Zimną wodę możemy mieć za dotknięciem tylko jednego przycisku. W chłodziarce znajduje się 5 szklanych półek i 2 pojemniki na warzywa, natomiast w zamrażarce 4 komory. Klasa energetyczna A++. Lodówka jest przestronna i niezwykle praktyczna.

SAMSUNG RS7778FHCWW

MIEJSCE V - BEKO GN 162420 X

BEKO GN 162420 X cechuje się energooszczędnym oświetleniem LED, mini barkiem, filtrem wody, dotykowym wyświetlaczem, półką na nabiał oraz półką na butelki. Zabezpieczenie w postaci alarmu otwartych drzwi. W chłodziarce znajdziemy komorę 0 stopni Celsjusza, która sprawdzi się podczas przechowywania różnego rodzaju mięsa czy ryb. Wyróżnia się systemem Active FreshBlue Light, który gwarantuje świeżość i znakomity smak owoców i warzyw. Zastosowano aktywny jonizator, który pomaga w walce z nieprzyjemnymi zapachami i bakteriami. To stylowa, pojemna i funkcjonalna lodówka wolnostojąca.

BEKO GN 162420 X

PODSUMOWANIE

Modele lodówek z systemem No Frost mają wyższą cenę, lecz jest to opłacalna inwestycja. W powyższym rankingu, od razu widać, która firma zwycięża. Samsung zajął 4 z 5 pozycji. Od marki Beko widzimy jedną propozycję.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Lodówek z Systemem No Frost