PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Test Plextor M9PeY 512 GB - Dysk SSD na PCI-E z RGB

Najczęściej Kupowane Fotele Gamingowe – TOP 10!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Diablochairs Diablo X-OneDiablochairs Diablo X-One537 zł
2Pwtoys Racer Iw759Pwtoys Racer Iw759289 zł
3Diablochairs Diablo X-OneDiablochairs Diablo X-One597 zł
4Akracing PremiumAkracing Premium1361.76 zł
5Akracing PyroAkracing Pyro558 zł
6Diablochairs Diablo X-OneDiablochairs Diablo X-One597 zł
7Akracing PlayerAkracing Player1309 zł
8Diablochairs Diablo X-OneDiablochairs Diablo X-One537 zł
9Genesis SX33Genesis SX33599 zł
10DxRacer Bolid OH/FD01/NRDxRacer Bolid OH/FD01/NR899 zł
Najczęściej Kupowane Fotele Gamingowe – TOP 10!

Fotel dla gracza jest istotnym, chociaż często niedocenianym elementem całego zestawu gamingowego. Wybierając odpowiedni fotel dla gracza, możemy zdecydować się na zakup fotela biurowego lub sprzętu specjalnie dedykowanego dla graczy konsolowych. Rozwiązań jest bardzo wiele. Dziś prezentujemy Wam TOP 10 najlepszych foteli gamingowych!

Nasze podium najlepszych produktów prezentuje się następująco:

  1. Diablochairs Diablo X-One biały;
  2. Pwtoys Racer Iw759;
  3. Diablochairs Diablo X-One czerwony.

Miejsce pierwsze i trzecie należą do tego samego fotelu gamingowego, tylko w różnych wersjach kolorystycznych. Wygląda na to, że kolor biały cieszy się największym uznaniem pośród graczy (na miejscu trzecim jest fotel w kolorze czerwonym). Diablochairs Diablo X-One to doskonałej jakości fotel dla graczy w przystępnej cenie. Do obicia fotela użyto ekoskórę HD, której najwyższa jakość gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez uszczerbku na wyglądzie fotela. Idealnie wyprofilowane oparcie, wysoki zagłówek, szerokie oparcie dla odcinka szyjnego kręgosłupa to gwarancja, zdrowych pleców, nawet podczas wielogodzinnych maratonów gier albo pracy przy komputerze.

Diablochairs Diablo X-One

Miejsce drugie należy do modelu Pwtoys Racer Iw759. To wyjątkowo elegancki, stylowy fotel, który sprawdzi się tak samo jako fotel gamingowy, jak i biurowy. Obicie wykonano z przyjemnej w dotyku ekoskóry, obszytą białą nicią, a dzięki temu fotel prezentuje się jeszcze bardziej elegancko. Wyprofilowane, grube, miękkie oparcie dopasuje się do krzywizny kręgosłupa odciążając go, nawet w czasie wielogodzinnej gry.

Pwtoys Racer Iw759

RANKING PRODUCENTÓW – FOTELE GAMINGOWE 

Trudno mówić o jakimkolwiek rankingu producentów w branży foteli gaminingowych. W naszym rankingu pojawia się bardzo wielu producentów, którzy produkują tak samo fotele dla graczy, jak i zwykłe meble domowego i biurowego użytku. 

W gąszczu marek przebija się jednak dwie firmy – Diablochairs (4 modele w naszym rankingu) i Akracing (3 modele w naszym TOP 10). 

blog comments powered by Disqus
Najczęściej Kupowane Fotele Gamingowe – TOP 10!