PODPOWIEDZI:

TOP 5 Wydajnych Nawilżaczy Powietrza - Gwarancja Świeżego Powietrza

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips AC3256/10Philips AC3256/101725 zł
2Xiaomi Air Purifier 2Xiaomi Air Purifier 2760 zł
3Sharp KC-A60EUWSharp KC-A60EUW2787 zł
4Sharp KC-A50EUWSharp KC-A50EUW2299 zł
5Sharp KC-A40EUWSharp KC-A40EUW1798 zł
TOP 5 Wydajnych Nawilżaczy Powietrza - Gwarancja Świeżego Powietrza

Nawilżacze powietrza cieszą się coraz większą popularnością. Oprócz swojej głównej funkcji, czyli oczyszczania powietrza, spełniają również inne przydatne role. W dzisiejszym rankingu przedstawiamy TOP 5 wydajnych nawilżaczy powietrza, które w ostatnim czasie bardzo dobrze się sprzedają.

Oczyszczacze powietrza wpływają pozytywnie na nasze zdrowie. Niektórzy uważają je za zbędne, dopóki nie poznają ich prawdziwych możliwości.

MIEJSCE I - PHILIPS AC3256/10

PHILIPS AC3256/10 sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni maksymalnej 95 m2. Wyróżnia się wielostopniową technologią oczyszczania (możemy regulować stopień oczyszczania). Urządzenie o mocy 60 W. Nawilżacz oferuje wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, zabezpieczenie przed dziećmi, uchwyt oraz tryb automatyczny (samodzielnie wybierze prędkość). Zastosowany wydajny filtr HEPA to rewelacyjne rozwiązanie dla alergików. Oprócz tego wyeliminuje nieprzyjemne zapachy i bakterie. Dodatkowo oczyszczacz wyposażono w timer, dzięki któremu ustawimy czas pracy, jaki nam odpowiada. Praca jest cicha, obsługa bardzo prosta, a ilość kurzu jest znacznie mniejsza. Prezentuje się bardzo dobrze, panel sterujący jest przejrzysty. Od tej chwili możemy cieszyć się świeżym powietrzem w naszym mieszkaniu, efekt gwarantowany.

PHILIPS AC3256/10

MIEJSCE II - XIAOMI AIR PURIFIER 2

XIAOMI AIR PURIFIER 2 zapewnia znakomitą jakość powietrza. Jego zakup to strzał w dziesiątkę. Nie zajmuje wiele miejsca, wyróżnia się wydajnością, cichą pracą i skutecznością. W ciągu 10 minut oczyści pomieszczenie o powierzchni około 23 m2. Nawilżacz posiada 3 filtry, dwa przyciski i 4 diody. Za pomocą aplikacji możemy kontrolować proces oczyszczania, ustalić harmonogram pracy czy też sprawdzić poziom wilgotności powietrza. Wymiana filtra jest bardzo prosta. Jego waga to zaledwie 4,8 kg. Poziom hałasu jest bardzo niski, wynosi tylko 31 dB. Na uwagę zasługuje również mały pobór energii.

XIAOMI AIR PURIFIER 2

MIEJSCE III - SHARP KC-A60EUW

SHARP KC-A60EUW cechuje się zbiornikiem o pojemności 4 l, trzema prędkościami pracy oraz nowoczesnym wyglądem. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni maksymalnej 48 m2. Niewielki poziom hałasu (19 dB w trybie nocnym). Nawilżacz oferuje kółka, wskaźnik wilgotności, wskaźnik braku wody, wyraźny wyświetlacz, tryb automatyczny, blokadę rodzicielską oraz filtr HEPA. Pozbędzie się nieprzyjemnych zapachów i kurzu. W trakcie procesu oczyszczania wykorzystywane są jony o wysokim stężeniu. Kwota, jaką musimy zapłacić za to urządzenie nie należy do najniższych, natomiast jest to inwestycja warta swojej ceny.

SHARP KC-A60EUW

MIEJSCE IV - SHARP KC-A50EUW

SHARP KC-A50EUW w porównaniu do poprzedniego modelu, sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 38 m2, a jego pojemność zbiornika na wodę jest nieco mniejsza (3,6 l). Zastosowano generator jonów Plasmacluster oraz filtry HEPA, wstępny i węglowy. Charakteryzuje się 3-stopniową filtracją powietrza, samorozkładającym się uchwytem oraz łatwą obsługą. Ponadto poinformuje nas, gdy będzie konieczna wymiana filtra. Świeże powietrze bez dymu papierosowego, zanieczyszczeń i nieprzyjemnych zapachów, to gwarancja przy wyborze tego modelu.

SHARP KC-A50EUW

MIEJSCE V - SHARP KC-A40EUW

SHARP KC-A40EUW znajdzie zastosowanie w powierzchniach do 26 m2. Pojemność zbiornika wynosi 3 l. Podobnie, jak poprzednicy, cechuje się regulacją stopnia oczyszczania, technologią Plasmacluster, czytelnym wyświetlaczem oraz estetyką. Posiada czujniki kurzu, temperatury i wilgotności. Sprawuje się bardzo dobrze, pracuje cicho i precyzyjnie, a jego cena jest przystępna.

SHARP KC-A40EUW

PODSUMOWANIE

Dużym zainteresowaniem wśród nawilżaczy powietrza cieszą się modele od firmy Sharp, zajmując 3 z 5 pozycji. W zestawieniu znalazła się również propozycja marki Xiaomi oraz Philips.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Wydajnych Nawilżaczy Powietrza - Gwarancja Świeżego Powietrza