PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki wentylator kolumnowy? |TOP 5|

TOP 5 Najtańszych Polecanych Słuchawek Nausznych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Philips SHL5000/00Philips SHL5000/0059 zł
2Sony MDR-ZX110Sony MDR-ZX11059 zł
3Panasonic RP-HT161EPanasonic RP-HT161E34 zł
4ART X1ART X138 zł
5Philips SHP1900/10Philips SHP1900/1035 zł
TOP 5 Najtańszych Polecanych Słuchawek Nausznych

Witam Was w kolejnym już rankingu, który dotyczy budżetowych urządzeń, które nie rozlecą się po jednym dniu! Tym razem pod lupę wziąłem słuchawki nauszne. Jeżeli jesteście zainteresowani tymi urządzeniami, to spójrzcie na poniższe zestawienie.

Wstęp

Jeżeli jesteś wymagającym audiofilem, to raczej w moim zestawieniu nie znajdziesz nic dla siebie. Jeśli jednak szukasz stosunkowo trwałym, przyzwoicie grających słuchawek za niewielkie pieniądze, to koniecznie przejrzyj wyszczególnione przeze mnie modele! Nie kosztują wiele, a oferują dobrą jakość.

Philips SHL5000/00

Firma Philips jest dla mnie absolutną legendą, jeżeli chodzi o słuchawki nauszne w atrakcyjnych cenach. Sam miałem kiedyś jeden model, który kosztował raptem kilka dych, a fajnie grał i był wygodny w użytkowaniu. Nie inaczej jest z liderem tego rankingu. Chodzi o sprzęt Philips SHL5000/00. Słuchawki te są bardzo uniwersalne - nadadzą się zarówno do komputera, urządzeń audio, jak i na miasto. Są wygodne, mają zamkniętą konstrukcję (hałas z zewnątrz nie będzie nam przeszkadzał) i zapewniają przyjemnie brzmienie. Jak na kwotę 59 zł, ich zakup będzie świetnym interesem.

Sony MDR-ZX110

Ich poważną konkurencją jest z pewnością model Sony MDR-ZX110, który... kosztuje tyle samo i ma wręcz takie same zalety. Słuchawki są dość trwałe, a zarazem kompaktowe i lekkie, przez co wygodne w noszeniu. Gwarantują dźwięk dobrej jakości i są niezwykle uniwersalne. Nie zazdroszczę osobom, które wahają się pomiędzy pierwszymi dwoma modelami z rankingu - wybór będzie trudny, bo za 59 zł w obu przypadkach dostajemy świetny produkt.

Sony MDR-ZX110

Panasonic RP-HT161E

Zjeżdżamy z ceną jeszcze niżej. Słuchawki Panasonic RP-HT161E można zakupić już za 34 zł! Ich producent twierdzi, że spodobają się miłośnikom mocnych basów. Mają całkiem niezłą specyfikację, duże nauszniki i dość masywną konstrukcję. Dedykowane są współpracy ze sprzętem Hi-Fi.

Panasonic RP-HT161E

ART X1

ART X1 to model, który z pewnością wyróżnia się spośród innych urządzeń z zestawienia. Wspomniane słuchawki mają bowiem wbudowany mikrofon i dedykowane są graczom. Cudów w pozycjonowaniu nie ma co oczekiwać, ale jeśli nasz budżet jest mały - ART X1 kosztują tylko 38 zł - to może to być ciekawa alternatywa. Wiele osób chwali sobie ten model.

ART X1

Philips SHP1900/10

Ranking wieńczą kolejne Philipsy, a konkretnie sprzęt Philips SHP1900/10. Słuchawki te mogą wyglądać na masywne, ale w praktyce są leciutkie. Prawdziwy klasyk jak na cenę wynoszącą zaledwie 35 zł. Fajnie grają, są wygodne, nie rozlecą się po tygodniu, mają regulowany pałąk, długi kabel czy fajny design - czego chcieć więcej za kwotę, którą trzeba za nie zapłacić?

Philips SHP1900/10

Podsumowanie

Jak widać, za dosłownie kilka dych można kupić świetne słuchawki do różnych zastosowań. Współpraca ze sprzętem audio, słuchanie muzyki na komputerze lub na mieście, gry - każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli znacie jeszcze jakieś budżetowe modele, które warto zakupić, to dajcie znać w komentarzach.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Najtańszych Polecanych Słuchawek Nausznych