PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie niszczarki do domowego użytku |TOP 7|

TOP 5 Najtańszych Polecanych Myjek Wodnych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Karcher K2 BasicKarcher K2 Basic262 zł
2Bosch AQT 33-11Bosch AQT 33-11289 zł
3Karcher K2 Full ControlKarcher K2 Full Control362 zł
4Hecht 317Hecht 317289 zł
5Karcher K2 CarKarcher K2 Car399 zł
TOP 5 Najtańszych Polecanych Myjek Wodnych

Czyszczenie zabrudzonych powierzchni zajmuje zwykle dużo czasu i jest męczące. Dlaczego zatem nie ułatwić sobie tego zadania? Z pomocą przyjdą nam myjki ciśnieniowe. W dzisiejszym zestawieniu przedstawiamy TOP 5 myjek wodnych, które mają bardzo przystępne ceny i są chętnie wybierane.

MIEJSCE I - KARCHER K2 BASIC

Karcher K2 Basic jest myjką wysokociśnieniową z silnikiem o mocy 1400 W. Długość węża wynosi 3 m. Sprawdzi się rewelacyjnie przy niewielkich zabrudzeniach. Urządzenie wyposażono w filtr wody, dzięki któremu pompa jest chroniona przed zanieczyszczeniami. Ponadto myjka oferuje dyszę rotacyjną (poradzi sobie z uciążliwym brudem), ciśnienie 110 barów, uchwyt ułatwiający transport oraz pistolet spryskujący. Maksymalna temperatura doprowadzanej wody może wynosić 40 stopni Celsjusza. Dodatkowo sama dobierze odpowiednią ilość środka czyszczącego, jest prosta w obsłudze, a my możemy cieszyć się komfortem użytkowania. Kolejną zaletą jest niska waga, tylko 4 kg. Znajdzie zastosowanie na przykład przy myciu samochodu czy tarasu.

Karcher K2 Basic

MIEJSCE II - BOSCH AQT 33-11

Bosch AQT 33-11 cechuje się stabilną budową, schowkiem na wąż, przezroczystym filtrem wody oraz funkcją samozasysania. Sprzęt posiada zbiornik na detergent oraz wąż długości 3 m. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Jednym słowem jest funkcjonalna, tania, zgrabna i lekka. Wyróżnia się systemem SDS, możemy w łatwy i szybki sposób odpinać lub przypinać akcesoria, a to za sprawą szybkozłączek. Myjka pozwoli zaoszczędzić prąd i wodę, dzięki funkcji auto-stop (automatyczne wyłączenie silnika i pompy). Moc silnika jest mniejsza niż w poprzednim modelu, wynosi 1300 W.

Bosch AQT 33-11

MIEJSCE III - KARCHER K2 FULL CONTROL

Karcher K2 Full Control charakteryzuje się ciśnieniem 110 barów i mocą 1400 W. Myjka jest poręczna i poradzi sobie z zabrudzeniami na różnych powierzchniach. Dużym plusem jest możliwość dopasowania ciśnienia spryskującego (trzy poziomy). Dołączono dyszę rotacyjną, pistolet spryskujący i wąż wysokociśnieniowy. Uchwyt i kółka ułatwiają przetransportowanie w inne miejsce.

Karcher K2 Full Control

MIEJSCE IV - HECHT 317

Hecht 317 oferuje węża o długości 3 m, zbiornik na detergent, ergonomiczną rączkę oraz wydajny silnik o mocy 1600 W. W tym modelu zastosowano nieco mniejsze ciśnienie, jest to 105 barów. Z tym urządzeniem cały proces czyszczenia będzie już tylko samą przyjemnością. Maksymalna temperatura wody może wynosić więcej niż w poprzednich modelach, aż 60 stopni Celsjusza.

Hecht 317

MIEJSCE V - KARCHER K2 CAR

Karcher K2 Car posiada filtr wody oraz zbiornik na środek czyszczący. Wąż wysokociśnieniowy ma tutaj długość aż 4 m. Wydajność powierzchniowa kształtuje się na poziomie 20 metrów kwadratowych w ciągu godziny. Waga urządzenia jest większa (4,8 kg), za to konstrukcja niezwykle stabilna. To myjka z bogatym wyposażeniem, znajdziemy szczotkę, pistolet spryskujący, szampon samochodowy o pojemności 500 ml, dyszę rotacyjną i lance jednostrumieniową. Z pewnością spełni oczekiwania w naszym gospodarstwie domowym.

Karcher K2 Car

PODSUMOWANIE

Firma Karcher zajmuje w zestawieniu aż 3 z 5 miejsc. Po jednej propozycji od marki Bosch i Hecht. Zwycięski model myjki wodnej ułatwi naszą pracę, zapewni komfort użytkowania, doskonale poradzi sobie z zabrudzeniami, a dodatkowo nie musimy martwić się o ilość środka czyszczącego, samodzielnie ją dobierze. Miejsce drugie zajęło urządzenie wyróżniające się wieloma przydatnymi funkcjami, w tym funkcją auto-stop. Na pozycji trzeciej model cechujący się trzema poziomami ciśnienia spryskującego. Miejsce czwarte należy do myjki z bardzo wydajnym silnikiem. Zestawienie zamyka stabilne urządzenie, do którego dołączono wiele wyposażenia.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Najtańszych Polecanych Myjek Wodnych