PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Pralek ładowanych od góry

TOP 5 Suszarko-Lokówek - Zadbaj o Swoje Włosy!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Rowenta CF9530Rowenta CF9530194 zł
2Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320169 zł
3Remington AS7051 Volume & CurlRemington AS7051 Volume & Curl98 zł
4Grundig HS 5522Grundig HS 5522118 zł
5BaByliss 2736EBaByliss 2736E185 zł
TOP 5 Suszarko-Lokówek - Zadbaj o Swoje Włosy!

Każda kobieta pragnie, aby jej włosy były zadbane, lśniące i gładkie. Suszarko-lokówki to funkcjonalne urządzenia, służące do stylizacji włosów. Pozwalają na jednoczesne suszenie i kręcenie, dodatkowo nadając im odpowiednią objętość. Przedstawiamy TOP 5 suszarko-lokówek, które warto wziąć pod uwagę podczas wyboru.

MIEJSCE I - ROWENTA CF9530

Rowenta CF9530 wyróżnia się obrotową szczotką z naturalnego włosia, która zapewnia wspaniały blask włosów. Ponadto, zastosowano funkcję jonizacji oraz powłokę ceramiczną. To wszystko sprawia, że nasze włosy staną się gładkie, lśniące, łatwe w układaniu, a ich objętość będzie zadowalająca. Wizualnie prezentuje się bardzo dobrze, jest prosta w obsłudze, wygodna w użytkowaniu i wydajna. Moc wynosi 1000 W. Model umożliwia regulowanie prędkości i temperatury (2 stopnie). W zestawie znajdziemy szczotki w rozmiarach 40 mm i 50 mm. Dodatkowo cechuje się zabezpieczeniem przed przegrzaniem, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Na komfort użytkowania wpływa także przewód o długości 1.8 m oraz uchwyt, służący do powieszenia suszarko-lokówki.

ROWENTA CF9530

MIEJSCE II - ROWENTA BRUSH ACTIVE VOLUME & SHINE CF9320

Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320 oferuje technologię Ionic, dzięki której nasze włosy nie będą elektryzowały się. Podobnie, jak w poprzednim modelu, moc wynosi 1000 W. Urządzenie wyposażone w funkcję jonizacji, powłokę ceramiczną (zapewnia równomierne nagrzewanie), dwie szczotki 30 mm i 50 mm oraz obrotowy przewód. Na uwagę zasługuje nadmuch zimnego powietrza, dzięki któremu efekt końcowy będzie jeszcze lepszy. Zakup będzie jak najbardziej udaną inwestycją.

Rowenta Brush Active Volume & Shine CF9320

MIEJSCE III - REMINGTON AS7051 VOLUME & CURL

Remington AS7051 Volume & Curl to atrakcyjna cenowo suszarko-lokówka o wielkich możliwościach. Przede wszystkim cechuje się 3 poziomami temperatury, powłoką ceramiczno-turmalinową oraz funkcją zimnego nawiewu. Nagrzewa się szybko, jest poręczna, kabel jest długi i obrotowy, więc daje nam swobodę poruszania. Do zestawu dołączono przydatny futerał (idealny w trakcie podróży), jak również koncentrator (specjalna wąska nasadka zapewniająca precyzję).

Remington AS7051 Volume & Curl

MIEJSCE IV - GRUNDIG HS 5522

Grundig HS 5522 jest solidnie i estetycznie wykonana. Nasadki zostały pokryte powłoką ceramiczną. Urządzenie charakteryzuje się mocą 1100 W, obrotowym przewodem, 2 stopniami regulacji prędkości i temperatury. Ułożenie fryzury nie będzie stanowiło problemu. Zastosowano lampkę kontrolną, uchwyt do podwieszenia oraz nawiew chłodnego powietrza. Brak funkcji jonizacji może stanowić dla kogoś jedyny minus.

Grundig HS 5522

MIEJSCE V - BABYLISS 2736E

BaByliss 2736E rewelacyjnie ułoży włosy. Urządzenie posiada funkcję jonizacji, powłokę ceramiczną, antypoślizgowy uchwyt oraz 4 nasadki. Znajdziemy 2-stopniową regulację siły nadmuchu, lampkę kontrolną, a także zabezpieczenie przed przegrzaniem. Ma oryginalny wygląd, jest wygodna, a jej obsługa nie sprawi kłopotów.

BaByliss 2736E

PODSUMOWANIE

W zestawieniu pojawiło się czterech producentów: Rowenta, Remington, Grundig i BaByliss. Zwycięski model jest gwarancją szybkiej i skutecznej stylizacji włosów. Może pochwalić się podwójnym systemem jonizacji, powłoką ceramiczną oraz obrotowym przewodem. Miejsce drugie sprawdzi się doskonale nawet przy trudnych do ułożenia włosach. Pozycja trzecia wyróżnia się powłoką ceramiczno-turmalinową, a także funkcją zimnego nawiewu. Kolejny model to suszarko-lokówka o przystępnej cenie i kobiecym wyglądzie, która spełni podstawowe oczekiwania. Ranking zamyka model wyposażony w sporą ilość wymiennych nasadek dla jeszcze większych efektów. Włosy staną się lśniące, delikatne w dotyku i będą wyglądały zdrowo.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Suszarko-Lokówek - Zadbaj o Swoje Włosy!