PODPOWIEDZI:

TOP 5 Kamerek Internetowych - Transmisja Wysokiej Jakości!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Creative Live! Cam SyncCreative Live! Cam Sync56 zł
2Logitech HD Pro C920Logitech HD Pro C920280 zł
3Logitech Webcam C310Logitech Webcam C310175 zł
4Logitech WebCam HD C270Logitech WebCam HD C270119 zł
5Logitech Webcam C170Logitech Webcam C17069 zł
TOP 5 Kamerek Internetowych - Transmisja Wysokiej Jakości!

Kamerka internetowa to niewielkich rozmiarów funkcjonalne urządzenie, pozwalające na transmisję obrazu. Ich montaż jest bardzo prosty. W dzisiejszym materiale przedstawiamy top 5 kamerek internetowych, po które chętnie sięgamy!

MIEJSCE I - CREATIVE LIVE! CAM SYNC

Creative Live! Cam Sync to bardzo tania i zgrabna kamerka z wbudowanym mikrofonem (zastosowano funkcję redukcji szumów). Wystarczy podłączyć ją do portu, aby rozpocząć użytkowanie. Nagrywanie w rozdzielczości 1280 x 720. Jakość dźwięku podczas rozmów jest na odpowiednim poziomie. Ponadto, nie musimy martwić się, że inne osoby będą korzystały z kamery podczas naszej nieobecności. Istnieje bowiem opcja zabezpieczenia jej w postaci hasła. Za sprawą oprogramowania, możliwe jest monitorowanie domu poprzez nasz telefon, jak również udostępnianie wideo. Robienie zdjęć nie jest dla niej żadnym problemem. Jak za tę cenę, to na prawdę fajna kamerka, która wizualnie także prezentuje się ciekawie.

Creative Live! Cam Sync

MIEJSCE II - LOGITECH HD PRO C920

Logitech HD Pro C920 oferuje wyraźny dźwięk, żywe kolory i ostry obraz. Proste, a zarazem szybkie i stabilne mocowanie przy użyciu klipsa. Istnieje także możliwość zamontowania jej do statywu. Kamerę wyposażono w funkcję automatycznej regulacji ostrości, złącze USB (służące do podłączenia) oraz podwójne mikrofony z systemem redukcji zakłóceń. Rozdzielczość rozmów wideo do 1920 x 1080 pikseli. Urządzenie cechuje się funkcją aparatu cyfrowego, 5-warstwowym szklanym obiektywem, sensorem CMOS oraz kablem o długości 2 m. To godna polecenia kamerka, która z pewnością spełni oczekiwania.

Logitech HD Pro C920

MIEJSCE III - LOGITECH WEBCAM C310

Logitech Webcam C310 charakteryzuje się wewnętrznym mikrofonem, rozdzielczością 1280 x 720 oraz diodą sygnalizacyjną. Zastosowano technologię Fluid Crystal, która sprawia, że obraz jest odpowiednio ostry, dźwięk czysty, a kolory wyraziste. Dodatkowo możemy udostępniać zdjęcia. Mocowanie pasuje zarówno do monitorów, jak i notebooków. Prezentuje się dosyć elegancko.

Logitech Webcam C310

MIEJSCE IV - LOGITECH WEBCAM HD C270

Logitech Webcam HD C270posiada sensor typu CMOS, port USB oraz wbudowany mikrofon (redukuje hałasy z zewnątrz). Jest opcja robienia zdjęć, do 3 Mpix. Rozdzielczość, taka jak w poprzednim modelu. To mała kamerka, dobrze spełniająca swoją podstawową rolę.

Logitech WebCam HD C270

MIEJSCE V - LOGITECH WEBCAM C170

Logitech Webcam C170 oferuje rozdzielczość 640 x 480, mikrofon oraz uniwersalny zaczep. Cena tego urządzenia jest niewielka. Możemy w szybki i łatwy sposób nawiązać połączenie wideo lub wykonać zdjęcia. Ma kompaktowe wymiary, nie powoduje zakłóceń, a jakość dźwięku i obrazu będzie dobra.

Logitech Webcam C170

PODSUMOWANIE

Wśród najchętniej wybieranych modeli kamerek internetowych znalazły się aż 4 propozycje firmy Logitech. Zwycięzcą jest urządzenie marki Creative, które wyróżnia się bardzo niską ceną w stosunku do jakości. Dźwięk podczas rozmów jest czysty, a dodatkowo mamy opcję zabezpieczenia hasłem.  Drugie miejsce zajmuje godna polecenia kamerka, oferująca podwójny mikrofon, szklany obiektyw oraz funkcję automatycznej regulacji ostrości. Pozycja trzecia należy do modelu, który prezentuje się elegancko, posiada uniwersalny klips i technologię Fluid Crystal. Na czwartym miejscu znalazło się proste urządzenie, zapewniające wyraźny dźwięk i funkcję aparatu cyfrowego. Ranking zamyka atrakcyjna cenowo kamerka z uniwersalnym klipsem.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Kamerek Internetowych - Transmisja Wysokiej Jakości!