PODPOWIEDZI:

TOP 5 Kostkarek do Lodu - Czas na Orzeźwiające Napoje!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Clatronic EWB 3526Clatronic EWB 3526549 zł
2Caso Germany IceMaster ProCaso Germany IceMaster Pro879 zł
3Gorenje IMC1200BGorenje IMC1200B988 zł
4Profi COOK PC-EWB 1079Profi COOK PC-EWB 1079639 zł
5Unold 48955Unold 48955799 zł
TOP 5 Kostkarek do Lodu - Czas na Orzeźwiające Napoje!

Kostkarka do lodu to przydatne urządzenie, nie tylko w upalne dni. Świetnie sprawdzi się na każdej imprezie. Znajdzie zastosowanie zarówno w gastronomii, jak i naszym domu. Przedstawiamy top 5 najpopularniejszych kostkarek do lodu!

MIEJSCE I - CLATRONIC EWB 3526

Clatronic EWB 3526 ma atrakcyjny wygląd, kompaktowe wymiary i przystępną cenę. Obsługa jest bardzo prosta, ogranicza się do nalania wody i użycia jednego przycisku. Kostkarka cechuje się cichą pracą, mocą 150 W, pojemnością zbiornika na wodę 2,2 l oraz wskaźnikami LED. Dodatkowo posiada okienko, dzięki któremu mamy podgląd w czasie całego procesu. W ciągu około 10 minut jest w stanie wytworzyć 9 kostek. Zastosowano funkcję automatycznego wyłączenia po zakończeniu cyklu pracy.

Clatronic EWB 3526

MIEJSCE II - CASO GERMANY ICEMASTER PRO

Caso Germany IceMaster Pro wyróżnia się obudową wysokiej jakości. W porównaniu do poprzedniego modelu, ma pojemnik na wodę o większej pojemności (3,1 l) oraz mniejszą moc (90 W). Pokrywę wyposażono w szybkę. Ponadto, mamy do wyboru dwie wielkości kostek. Pracuje cicho, jest wydajna i ma niewielkie rozmiary.

Caso Germany IceMaster Pro

MIEJSCE III - GORENJE IMC1200B

Gorenje IMC1200Bcharakteryzuje się wydajnością do 12 kg kostek w ciągu doby. Kwota, jaką musimy zapłacić jest już nieco wyższa, natomiast jest to model warty swojej ceny. Oferuje elektroniczny panel, okienko, moc 120 W oraz możliwość wyboru dwóch rozmiarów kostek. Co ważne, posiada czujnik, dzięki któremu przestanie pracować, gdy zabraknie wody lub będzie za bardzo przepełniona. Kostkarka łatwa w czyszczeniu i obsłudze, a jej działanie jest natychmiastowe.

Gorenje IMC1200B

MIEJSCE IV - PROFI COOK PC-EWB 1079

Profi Cook PC-EWB 1079jest solidną i bezpieczną w użytkowaniu kostkarką o mocy 150 W. W ciągu doby jest w stanie wyprodukować od 10 kg do 15 kg kostek. Cechuje się trybem energooszczędnym, zbiornikiem na wodę o pojemności 1,7 l, 3 lampkami kontrolnymi LED, a także sygnałem dźwiękowym (informuje na przykład o potrzebie napełnienia pojemnika). W zestawie otrzymamy łopatkę do lodu. Podczas małych imprez sprawdzi się idealnie.

PROFI COOK PC-EWB 1079

MIEJSCE V - UNOLD 48955

Unold 48955 wyposażono w przewód o długości 120 cm, cyfrowy timer oraz obudowę ze stali nierdzewnej. Jej waga to niecałe 10 kg. Dużym plusem jest wyraźny wyświetlacz LCD. Ten model zwraca swoją uwagę za sprawą specjalnego kraniku, służącego do spuszczania wody.

Unold 48955

PODSUMOWANIE

W naszym rankingu znalazło się 5 producentów: Clatronic, Caso Germany, Gorenje, Profi i Unold. Zwycięski model oferuje elektroniczny panel, funkcję automatycznego wyłączenia oraz bardzo prostą obsługę. Dodatkowo cena jest niezwykle przystępna. Na miejscu drugim znalazła się wysokiej jakości kostkarka, która umożliwia wybór dwóch rozmiarów kostek. Pozycja trzecia cechuje się dużą wydajnością, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kolejna kostkarka wygląda estetycznie, w szybkim czasie wyprodukuje kostki, a także zapewni bezpieczeństwo użytkowania. Zestawienie zamyka model wyróżniający się dużym wyświetlaczem LCD oraz kranikiem, dzięki któremu spuszczamy wodę.

Niebawem pojawi się poradnik, w którym podpowiemy, czym kierować się podczas wyboru kostkarki do lodu!

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Kostkarek do Lodu - Czas na Orzeźwiające Napoje!