PODPOWIEDZI:

TOP 5 Dekoderów DVB-T - Telewizja na Wysokim Poziomie!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Wiwa HD-158Wiwa HD-15889 zł
2Ferguson Ariva T750iFerguson Ariva T750i120 zł
3Opticum STB HD N3Opticum STB HD N395 zł
4Ferguson Ariva 253 ComboFerguson Ariva 253 Combo278 zł
5Wiwa HD-50Wiwa HD-5088 zł
TOP 5 Dekoderów DVB-T - Telewizja na Wysokim Poziomie!

Dekoder DVB-T to niezastąpione urządzenie, służące do odbioru telewizji DVB-T, ale i oferujące szereg innych funkcji. W dzisiejszym materiale przedstawiamy TOP 5 dekoderów DVB-T, które osiągnęły wysokie wyniki sprzedażowe.

MIEJSCE I - Wiwa HD-158

Wiwa HD-158 posiada wyświetlacz, złącze USB, HDMI, EURO oraz wejście antenowe. Dekoder umożliwia między innymi zatrzymywanie obrazu, odtwarzanie plików multimedialnych oraz odbiór kanałów SD i HD. Zastosowano elektroniczny przewodnik po programach, co zwiększa komfort użytkowania. Prezentuje się nowocześnie i ma niewielkie wymiary. W zestawie pilot do sterowania. Podłączenie i obsługa nie powinny sprawić problemów. Dodatkowo, kusząca jest jego niska cena.

Wiwa HD-158

MIEJSCE II - FERGUSON ARIVA T750i

Ferguson Ariva T750i to funkcjonalny i prosty w obsłudze odbiornik. Oprócz swojego podstawowego zadania, pełni także rolę odtwarzacza multimedialnego, nagrywarki czy też przeglądarki do zdjęć. Obraz będzie na wysokim poziomie, a wszelkie zakłócenia zostaną ograniczone do minimum. Pasmo częstotliwości może sięgnąć poziomu 862 MHz. Dołączony pilot reaguje natychmiastowo. Znajdziemy wyjście HDMI, złącze EURO, wejście antenowe, wyjście audio oraz wejście USB 2.0. Od tej chwili możemy cieszyć się darmowym odbiorem kanałów.

Ferguson Ariva T750i

 MIEJSCE III - OPTICUM STB HD N3

Opticum STB HD N3cechuje się funkcją automatycznego wyłączania, teletekstem, zabezpieczeniem przed dziećmi oraz możliwością zatrzymywania programu. Model oferuje HDMI, EURO, USB, a także opcję nagrywania na zewnętrzny dysk. Odbiór kanałów SD i HD w wysokiej jakości. W swojej klasie cenowej wypada bardzo dobrze.

OPTICUM STB HD N3

 MIEJSCE IV - FERGUSON ARIVA 253 COMBO

Ferguson Ariva 253 Combo jest zaawansowanym dekoderem o wyższej cenie. Obsługa telewizji w standardach DVB-S/S2, DVB-C i DVB-T/T2. Urządzenie wyposażono w dwie głowice, dzięki czemu możemy oglądać dany program, a jednocześnie nagrywać inny. Zastosowano blokadę rodzicielską i funkcję multiroom (oglądanie kanałów w różnych pomieszczeniach). Ponadto, zyskujemy dostęp do wielu serwisów internetowych.

Ferguson Ariva 253 Combo

 MIEJSCE V - WIWA HD-50

Wiwa HD-50 charakteryzuje się bardzo niską ceną, niewielkimi rozmiarami, obudową z ruchomym złączem, rodzicielską kontrolą dostępu, telegazetą, a także funkcją Time Shift (zatrzymanie obrazu). Możemy zapisywać swoje ulubione programy. Na uwagę zasługuje opcja planowanego nagrywania oraz elektroniczny przewodnik. Z pewnością spełni podstawowe oczekiwania.

WIWA HD-50

 PODSUMOWANIE

W naszym rankingu znalazło się trzech producentów: Wiwa, Opticum i Ferguson. Zwycięski model to godny polecenia dekoder, który wyróżnia się przejrzystym menu, odpowiednimi złączami i wysokiej jakości obrazem. Miejsce drugie należy do wartego swojej ceny urządzenia o paśmie częstotliwości do 862 MHz. Pozycja trzecia to małych rozmiarów dekoder z blokadą rodzicielską, polskim menu i możliwością nagrywania na zewnętrzny dysk USB. Kolejny model prezentuje się znakomicie zarówno pod względem funkcji, jak i wyglądu. Oferuje między innymi funkcję multiroom i dwie głowice. Zestawienie zamyka atrakcyjne cenowo urządzenie, umożliwiające planowe nagrywanie, przeglądanie zdjęć cyfrowych oraz zapis ulubionych programów.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Dekoderów DVB-T - Telewizja na Wysokim Poziomie!