PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

TOP 3 Osuszaczy Powietrza - Skuteczna Walka z Wilgocią!

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Eldom COLUMBIAVAC OPC500Eldom COLUMBIAVAC OPC500289 zł
2Eldom COLUMBIAVAC OPC1000Eldom COLUMBIAVAC OPC1000499 zł
3Berdsen BR-88WBerdsen BR-88W189 zł
TOP 3 Osuszaczy Powietrza - Skuteczna Walka z Wilgocią!

Osuszacz powietrza to wydajne urządzenie, które skutecznie pochłania nadmierną ilość wilgoci i pozbywa się jej nieprzyjemnego zapachu. Takie rozwiązanie zmniejszy ryzyko alergii, astmy i wielu innych zachorowań. Przedstawiamy TOP 3 osuszaczy powietrza, które mają wysokie wyniki sprzedażowe.

Miejsce I - Eldom COLUMBIAVAC OPC500

Eldom COLUMBIAVAC OPC500 jest oczyszczaczem powietrza za rozsądną cenę, który wyróżnia się zbiornikiem na wodę o pojemności 2,5 l, cichą pracą, wyraźnym wyświetlaczem (na którym znajdziemy informację na przykład o aktualnej temperaturze w pokoju), a także dotykowym panelem sterowania. Na uwagę zasługuje lampa UV, która skutecznie poradzi sobie z zarodnikami pleśni i grzybów. Zastosowano jonizator powietrza oraz timer, za pomocą którego zaprogramujemy jego pracę. Moc wynosi 65 W.

Eldom COLUMBIAVAC OPC500Sprzęt jest estetycznie wykonany, a jego obsługa i transport w inne miejsce nie będzie stanowić żadnego problemu. Znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach o metrażu do 25 m2. Wydajność kształtuje się na poziomie 500 ml w ciągu doby.

Miejsce II - Eldom COLUMBIAVAC OPC1000

Eldom COLUMBIAVAC OPC1000 to najdroższy model w naszym zestawieniu. W porównaniu do poprzedniego osuszacza, ma większą moc (210 W), a także rewelacyjną wydajność (10 l w ciągu doby). Oferuje wskaźnik wilgotności, timer, 2 poziomy cyrkulacji powietrza oraz wyłącznik bezpieczeństwa. Znajdziemy również składany uchwyt i kółka, przydatne podczas przemieszczania.

Eldom COLUMBIAVAC OPC1000Zbiornik na wodę ma mniejszą pojemność (1,5 l). Możliwy wybór poziomu wilgotności w zakresie od 40 % do 80 %. Pracuje w pomieszczeniach o temperaturze od 5 do 35 stopni Celsjusza.

Miejsce III - Berdsen BR-88W

Berdsen BR-88W cechuje się atrakcyjną ceną i prostotą. Posiada pojemnik na wodę o pojemności 1 l, lampkę kontrolną oraz detektor poziomu wody (automatyczne wyłączenie w momencie zapełnienia zbiornika).

Berdsen BR-88WOczyszczacz jest niewielki i energooszczędny. Jego wydajność to 600 ml na dobę, natomiast moc 70 W. Możemy go użytkować w pomieszczeniach do 35 m2.

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się dwóch producentów: Eldom i Berdsen. Zwycięski model wyróżnia się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Posiada wyraźny wyświetlacz, lampę UV, jonizator powietrza oraz zbiornik na wodę o dużej pojemności. Miejsce drugie zajmuje wysokiej jakości osuszacz powietrza o wysokiej mocy i znakomitej wydajności, aż 10 l w ciągu doby. Ranking zamyka atrakcyjne cenowo urządzenie z detektorem poziomu wody.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Osuszaczy Powietrza - Skuteczna Walka z Wilgocią!