PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Świąteczny Ranking Polecanych Myszek Dla Graczy

  • Dodano: 6 miesięcy, 2 tygodnie temu
  • Ocena: (2) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1STEELSERIES RIVAL 100STEELSERIES RIVAL 100118 zł
2HYPERX PULSEFIRE FPSHYPERX PULSEFIRE FPS151 zł
3LOGITECH G700SLOGITECH G700S219 zł
4LOGITECH G502LOGITECH G502245 zł
5ASUS ROG GLADIUSASUS ROG GLADIUS315 zł
6RAZER NAGA CHROMARAZER NAGA CHROMA332 zł
Świąteczny Ranking Polecanych Myszek Dla Graczy

Po słuchawkach dla graczy kolejna porcja prezentów na Mikołaja o charakterze gamingowym. Tym razem kilka myszek w różnych cenach, do różnych zastosowań i od różnych marek. Na co warto zwrócić uwagę? Którą myszkę wybrać i dla jakiego gracza ją przeznaczyć? Zapraszam na świąteczny, myszkowy poradnik! To powinno być między tymi frazami, a rankingiem na początku.

STEELSERIES RIVAL 100 - do 100 zł

Na początek myszka do 100zł; szału jeśli chodzi o dodatkową ilość przycisków nie ma. Spośród wielu ofert wybrałem moim zdaniem rozsądną opcję, która w zasadzie wszędzie - jeśli chodzi o rankingi tanich gryzoni - wygrywa. Rival 100 od SteelSeries to już nie tyle dobra propozycja, co raczej legenda. RIVAL 100

Oferuje czułość w okolicach 4000 dpi, 6 przycisków, podświetlenie, sensor optyczny SDNS – 3059. Ta myszka jest wygodna, solidna i ma elegancką konstrukcję, która szczególnie wśród miłośników sieciowych shooterów odnajdzie swoich fanów.

HYPERX PULSEFIRE FPS – około 150 zł

Kolejny, o około60zł droższy gryzoń spod bandery HyperX, a konkretniej model Pulsfire FPS. Dopasowany do 3310, o czułości do 3200 dpi produkt kosztuje w okolicach 150zł i jest całkiem ciekawą propozycją marki słynącej przede wszystkim z świetnych słuchawek dla graczy. HYPERX PULSEFIRE FPS.jpg

PulsFire skierowany jest po raz kolejny do graczy lubujących się w strzelankach. Ponownie mamy do czynienia z 6 przyciskami na całej powierzchni i podświetleniem. Ergonomiczny kształt, podobnie jak i ogromne ślizgacze pod spodem gryzonia, również podnosi komfort użytkowania. Warto rzucić na ten model okiem.

LOGITECH g700s - +/- 200 zł

Teraz myszka w okolicach 200 zł, która jeśli chodzi o konstrukcję jest dość wyjątkowa. Logitech g700s jest chwalona pod wieloma względami. Odznacza ją ergonomiczny kształt, świetny design, ale przede wszystkim dwa tryby pracy - bezprzewodowy oraz przewodowy, co pozwala w razie potrzeby na pozbycie się drażniącego przewodu z biurka, lub używanie go pozbywając się z kolei baterii. LOGITECH G700S

Ta myszka oferuje 8200 dpi w sensorze laserowym, aż 13 przycisków z opcją programowania oraz 36 miesięcy gwarancji. Ten model od Logitech ze względu na swoje funkcje nada się świetnie do gier online. Z pewnością na korzyść za jej zakupem przemawia również znany i ceniony producent.

LOGITECH G502 Proteus Spectrum – do 250 zł

Stawka podniesiona o kolejne +/- 50 do 60 zł. W tej cenie w moim odczuciu bardzo dobrym wyborem pozostaje kolejny produkt ze stajni Logitecha, a konkretniej Logitech G502 Proteus Spectrum z naprawdę solidnym wyposażeniem. Mamy tu bowiem sensor optyczny PWM 3366 o rozdzielczości 12000 dpi, do tego rolkę 4d, 9 przycisków o bardzo dobrym rozłożeniu.

LOGITECH G502 PROTEUS SPECTRUM

Za ogromną zaletę należy również uznać możliwość dopasowania wagi oraz precyzyjnego określenia miejsca dociążenia gryzonia. Myszka ta również oferuje kabel w oplocie, podświetlenie, oprogramowanie i makra. Po raz kolejny mówimy o 36 miesięcznej gwarancji. Tego gryzonia zdecydowanie charakteryzuje również ponadprzeciętna jakość wykonania i bardzo atrakcyjny design, który jednak dopasowano jedynie do użytkowników praworęcznych.

ASUS RoG Gladius – około 300 zł

To już nasza ostatnia propozycja z programowych pięciu, i jest ona za około 300-320zł. Mamy tutaj myszkę, która stawia na fantastyczne dopasowanie, łatwą naprawę i żywotność. ASUS z serii RoG, a konkretniej model Gladius, to naprawdę solidny sprzęt z ciekawym zestawem cech, które zaskoczą każdego. Mamy tu bowiem komplet wymienialnych switchy i ślizgaczy, dwa odpinane kable, pokrowiec, doskonały profil dla fana typu claw i palm, a przy okazji bardzo agresywny design.

ASUS ROG GLADIUSDodatkowo myszka ta posiada sensor optyczny o rozdzielczości do 6400 dpi, przełączniki omron i ogólnie pełną programowalność dla aż 6 przycisków. Jest to również pierwsza myszka na świecie, która pokusiła się o odświeżanie na poziomie 2000Hz. Szczerze mam wrażenie, że ciężko znaleźć inną tak zaawansowaną i jednocześnie mądrze zaprojektowaną konstrukcję.

RAZER NAGA Chroma – około 400 zł

Poza programem standardowo jest również miejsce dla myszki droższej niż 300, a nawet 350 zł. Mowa o gryzoniu dla entuzjastów, którzy poszukują ogromnej liczby przycisków osadzonych na legendarnym już korpusie. Z myszki Razer Naga korzystam od lat, jest ona moim uzależnieniem. Oferuje naprawdę pokaźną liczbę klików, bo aż 19, z czego panel boczny to przełączniki mechaniczne.

RAZER NAGA CHROMA

Oprócz tego mamy tu 16 000 dpi, przewód w oplocie, podświetlenie od standardowego zielonego po tęczowe. Ta myszka ma również częstotliwość odświeżania na poziomie 1000Hz, rolkę 4d i bardzo ergonomiczny kształt. Jest to gryzoń ponadczasowy, który od lat zachwyca szczególnie fanów MMO, ale również profesjonalistów, bo taki potencjał makr i skrótów w obrębie myszki można wykorzystać również w pracy. Gryzoń w zasadzie doskonały.

Podsumowanie

I to już wszystkie myszki, które uważam za ciekawy i rozsądny wybór na prezent. A Waszym zdaniem jaką jeszcze myszkę warto kupić dla gracza? Dajcie znać w komentarzach, bo Wasze propozycje są zawsze równie cenne. Do usłyszenia!

blog comments powered by Disqus
Świąteczny Ranking Polecanych Myszek Dla Graczy