PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Epson EH-TW5400 vs Optoma HD27e - Porównanie tanich projektorów

TOP 5 Najpopularniejszych Wyciskarek Wolnoobrotowych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1SKG 2088SKG 20881400 zł
2Eldom PJ1000Eldom PJ1000999 zł
3Gotie GSJ-610Gotie GSJ-610618 zł
4Panasonic MJ-L500Panasonic MJ-L500649 zł
5Eldom PJ600Eldom PJ600549 zł
TOP 5 Najpopularniejszych Wyciskarek Wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe umożliwiają przygotowanie pysznego koktajlu, lodów, przecierku dla dziecka, soku warzywnego, owocowego czy ziołowego. Jeżeli myślicie o zakupie tego typu urządzenia to świetnie trafiliście. Stworzyliśmy specjalnie dla Was ranking TOP 5 najpopularniejszych wolnoobrotowych wyciskarek. Cieszą się one ogromnym uznaniem, a dlaczego? Poznaj cechy dobrych wyciskarek do soków!

Zadacie może pytanie dlaczego kupić wyciskarkę wolnoobrotową, a nie sokowirówkę? Odpowiedź jest prosta. Mają szereg zalet i funkcji, które zagwarantują spełnienie najwyższych wymagań, a ponadto znacznie wpłyną na nasze zdrowie.

Do plusów najlepszych wyciskarek do soków możemy także zaliczyć duże naczynia na sok, cichą pracę, prosty demontaż, łatwe czyszczenie, wygodną obsługę, solidne wykonanie, a przede wszystkim otrzymanie wysokiej jakości soku (z różnorodnych produktów) o odpowiedniej konsystencji. Taki zastrzyk witamin dostarczy nam energii na cały dzień.

Jak działa wyciskarka do soków?

Działanie wolnoobrotowej wyciskarki polega przede wszystkim na powolnym i równomiernym miażdżeniu składników, a nie siekaniu, tak jak ma to miejsce w sokowirówkach. Za sprawą wolnych obrotów, nie dochodzi do wysokich temperatur, dzięki czemu sok w pełni zachowa swoje składniki odżywcze, będzie odpowiednio gęsty i możemy go przechowywać przez dłuższy czas.

Miejsce I - SKG 2088

SKG 2088 to przykład zaawansowanej wyciskarki wolnoobrotowej z samymi pozytywnymi cechami. W pierwszej kolejności rzuca się w oczy sporych rozmiarów otwór na owoce, jego średnica to aż 75 mm. Poza atrakcyjnym wyglądem, cichą pracą i łatwością czyszczenia, możemy liczyć na prędkość wynoszącą 60 obrotów w ciągu minuty. Znajdziemy także bieg wsteczny, uchwyt do przenoszenia, antypoślizgowe nóżki (zapewniają stabilność) oraz blokadę kapania.

zaawansowa wyciskarka wolnoobrotowaMoc wynosi 240 W. Twarde składniki nie będą stanowiły problemu. W komplecie otrzymamy nawet sito do lodów. Pojemnik na miąższ ma pojemność 1 l. To urządzenie zawiera wszystkie cechy dobrej wyciskarki, dlatego pomimo dość wysokiej ceny, warto ją zakupić.

Miejsce II - Eldom PJ1000

Eldom PJ1000 będzie idealnie pasowała w nowoczesnej kuchni. Wyciskarka została wyposażona w bezszczotkowy silnik o dużej mocy (300 W), który pracuje z prędkością 37 obrotów na minutę. Zastosowano regulację głośności, zabezpieczenie przed przegrzaniem, korek niekapek i duży otwór wsadowy.

najlepsza wyciskarka do sokówTo kolejny przykład jednej z najlepszych wolnoobrotowych wyciskarek do soków na naszym rynku. Prezentuje się zgrabnie, zapewni komfort użytkowania i łatwy demontaż części, które ponadto można myć w zmywarce, co jest dużym udogodnieniem.

Miejsce III - Gotie GSJ-610

Gotie GSJ-610 oferuje aż 9 trybów pracy, funkcję automatycznego czyszczenia, prędkość 50 obrotów na minutę, a także moc 200 W. Polecana każdemu, kto nie wie jaką wyciskarkę wolnoobrotową kupić. Ten wybór jest gwarancją zadowolenia, precyzyjnego wykonania, a przede wszystkim szybkiej, cichej i wygodnej pracy.

wysokiej jakości wyciskarka do sokówPanel sterowania jest wyraźny, a na nim dodatkowo znajdują się podświetlane ikony. Na wyposażeniu dwa sita, popychacz i przystawka do szatkowania.

Miejsce IV - Panasonic MJ-L500

Panasonic MJ-L500 to wyciskarka do soków, charakteryzująca się pojemnikiem na miąższ o pojemności 1,3 l i naczyniem na sok o pojemności 1 l. Znajdzie zatem zastosowanie w licznej rodzinie. Przewód ma długość 1 m. Skutecznie zgniecie produkty, również te mrożone.

wyciskarka wolnoobrotowa firmy PanasonicZa sprawą wolnych obrotów powstanie pyszny, zdrowy i gęsty sok. Ponadto, nie zajmuje wiele miejsca na blacie kuchennym.

Miejsce V - Eldom PJ600

Eldom PJ600 to najtańszy model wyciskarki wolnoobrotowej w naszym zestawieniu. Cechuje się dwukierunkową pracą silnika, mocą 150 W, równomiernym wyciskaniem soku i ważnym zabezpieczeniem (urządzenie nie włączy się w momencie złego zamontowania poszczególnych elementów).

wyciskarka Eldom PJ600Może być użytkowana przez cały potrzebny czas, bez żadnej przerwy. Nie pozostaje nic innego jak wyszukać przepisów na zdrowy sok.

Sokowirówka czy Wyciskarka Wolnoobrotowa - Co Wybrać?

Sposób działania tych dwóch urządzeń jest zupełnie inny, różnią się zatem końcowym efektem. Pytanie który z nich zadowoli nas bardziej? Każda z nich ma swoje plusy i minusy. Wolnoobrotowe wyciskarki do soków kontra sokowirówki - nie wiesz co wybrać? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Podsumowanie

W zestawieniu znalazło się czterech producentów: SKG, Eldom (zajmując 2 z 7 pozycji), Gotie i Panasonic. Zwycięski model wyróżnia się wydajnością, solidnością, dużym otworem wsadowym i znakomitą prędkością. Miejsce drugie należy do dobrej wyciskarki wolnoobrotowej o nowoczesnym wyglądzie i dużej mocy. Pozycję trzecią zajmuje urządzenie cieszące się pozytywnymi opiniami ze względu na precyzyjne wykonanie, 9 trybów pracy do wyboru oraz panel sterowania z podświetlanymi ikonami. Kolejny model to zgrabna wyciskarka do soków, która bez trudu poradzi sobie z mrożonymi produktami. Ranking zamyka atrakcyjny cenowo sprzęt, zapewniający skuteczne i równomierne wyciskanie soku.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Najpopularniejszych Wyciskarek Wolnoobrotowych