PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych

TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Xiaomi MiJia M365Xiaomi MiJia M3652788 zł
2Motus City 6 XDMotus City 6 XD949 zł
3Archos Bolt V2Archos Bolt V2947 zł
4Skymaster SpeedySkymaster Speedy765 zł
5Kawasaki KX-FS5.5Kawasaki KX-FS5.5699 zł
TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych

Jazda na hulajnodze jest świetną alternatywą dla deskorolki czy nawet roweru. Dlatego po hulajnogi sięgają dziś nie tylko dzieci, ale również i osoby dorosłe. Nic dziwnego, że na rynku pojawia się też coraz więcej tego typu produktów.

Jaka hulajnoga elektryczna dla dziecka lub dorosłego?

Największą zaletą hulajnogi elektrycznej jest zdolność do poruszania się bez żadnego wysiłku. W porównaniu do klasycznych jednośladów jest to więc znacznie prostsze i przyjemniejsze.

Poza tym jazda na takiej hulajnodze opiera się na utrzymaniu prawidłowej postawy. Przed ostateczną decyzją o zakupie hulajnogi najpierw trzeba poznać wszystkie "za" i "przeciw" poszczególnych produktów.

Xiaomi MiJia M365

Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 jest najlepsza, ale przy tym również i najdroższa w całym zestawieniu, gdyż kosztuje blisko 2800 zł.

MiJia charakteryzuje się minimalistyczną i składaną konstrukcją. Poza tym jest to hulajnoga, która ma również stabilną kierownicę oraz pneumatyczne opony, dzięki czemu jednoślad pochłania większość wstrząsów. Tym samym jazda jest ekscytująca oraz komfortowa.

hulajnoga elektryczna XiaomiPoziom naładowania akumulatora ukazują natomiast diody LED. Ten skuter elektryczny jest również bezpieczny. Głównie przez tylne i przednie światło oświetlające 6 metrów drogi. Dodatkowo wyposażono ją w wentylowany układ hamulcowy i technologię E-ABS, dzięki czemu czas reakcji jest szybki, a hamowanie skuteczne.

Xiaomi MiJia M365 — plusy i minusy:

+ stabilna kierownica
+ pneumatyczne opony
+ minimalistyczna konstrukcja
+ hulajnoga składana
+ diody LED ukazujące poziom naładowania
+ tylne i przednie światło
+ wentylowany układ hamulcowy
+ technologia E-ABS
+ prędkość do
25 km/h
+ zasięg do 30 km
+ ładowanie 5 godzin
- wysoka cena

Motus City 6 XD

Około tysiąc złotych zapłacić należy za hulajnogę Motus City 6 XD. Ten skuter elektryczny rozwija prędkość do 23 km/h, a jeździć mogą na nim nie tylko dzieci, ale również i osoby dorosłe o wadze do 90 kg.

dobra hulajnoga elektrycznaDobrze wygląda też bateria tej hulajnogi, która pozwala na jazdę o zasięgu do 20 kilometrów. Korzystnie wypada ładowanie akumulatora, które zajmuje nie więcej niż 4 godziny. Wyposażenie tej hulajnogi elektrycznej uzupełnia dzwonek, przedni amortyzator, hamulec nożny oraz elektroniczny licznik.

Motus City 6 XD — plusy i minusy:

+ niska cena
+ prędkość do
23 km/h
+ zasięg do 20 km
+ krótki czas ładowania baterii
+ możliwość składania

- brak świateł

Archos Bolt V2

W podobnej cenie (ok. 950 zł) na rynku dostępna jest hulajnoga Archos Bolt V2. Ten jednoślad elektryczny przeznaczony jest głównie dla dzieci. Choćby ze względu na mniejsze koła.

Mimo wszystko podróżować na niej mogą osoby, których waga nie przekracza 90 kg. Mniejszy jest tu zasięg (do 12 km) oraz maksymalna prędkość (do 15 km/h). Z pewnością sprawdzi się przy dojazdach do znajomych czy szkoły.

hulajnoga ArchosArchos Bolt V2 — plusy i minusy:

+ niska cena
+ podwójny system hamowania
+ udźwig do
90 km
+ ładna stylistyka
+ zasięg do
15 km
- maksymalna prędkość do 12 km/h

Skymaster Speedy

Niewiele, bo jedynie 765 zł kosztuje hulajnoga Skymaster Speedy. W niskiej cenie hulajnogę dla siebie w tej postaci kupić może każda osoba dorosła, która ceni sobie swobodne poruszanie się po mieście. W tym przypadku jej udźwig to aż 100 kilogramów i prędkość maksymalna do 25 km/h. Hulajnoga Speedy zapewnia też swobodny system hamowania, a dodatkiem do niej jest wyświetlacz LCD z prędkością, przebiegiem i stanem baterii.

tania hulajnoga elektrycznaSkymaster Speedy — plusy i minusy:

+ niska cena
+ duży udźwig
+ wysoka prędkość maksymalna
+ elektryczny system hamowania i przyspieszania
+ możliwość składania

- brak świateł

Kawasaki KX-FS5.5

Kawasaki KX-FS5.5to hulajnoga dla dziecka, która charakteryzuje się między innymi niską ceną, gdyż zapłacić za nią trzeba jedynie ok. 700 zł. Maksymalny udźwig tego produktu to 70 kg. Sam jednoślad szybko się składa i waży ok. 10 kg.

hulajnoga dla dziecka KawasakiRozwija prędkość maksymalną do 12 km/h, a zamontowana w niej bateria ma pojemność 4500 mAh z ładowaniem na poziomie 8 godzin. Na jednym ładowaniu tą hulajnogą elektryczną przejechać można do 10 km.

Kawasaki KX-FS5.5 — plusy i minusy:

+ niska cena
+ możliwość składania
+ solidne wykonanie

- zasięg do
- tylko dla dzieci lub osób dorosłych o wadze do 70 kg
- długie ładowanie baterii
- niewielka prędkość maksymalna (ale za to większe bezpieczeństwo dla dzieci)
- brak świateł

Podsumowanie TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych

Każdy z powyższych produktów ma w sobie coś szczególnego, co wysuwa go przed szereg. Jeśli mają to być hulajnogi dla dzieci, to najlepszym wyborem będzie Kawasaki KX-FS5.5. Ta hulajnoga elektryczna jest dosyć tania, a jednocześnie nie pozwala na rozwijanie wysokich prędkości, co w przypadku dzieci jest dosyć ważne. Może ją zatem uznać za hulajnogę zapewniającą wysoki poziom bezpieczeństwa. Inna hulajnoga, o której można pomyśleć w kontekście dzieci to Archos Bolt V2.

Pośród skuterów elektrycznych dla osób dorosłych najdroższa, ale również i najbardziej kompletna, zapewniająca swobodne poruszanie się po mieście jest Xiaomi MiJia M365. Inne hulajnogi dla dorosłych to Motus City 6 XD oraz Skymaster Speedy, która poza znakomitymi parametrami prędkości dostępna jest w niskiej cenie.

Jeżeli chcecie poznać więcej modeli hulajnóg w różnych cenach to zachęcam do zapoznania się z rankingami hulajnóg.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Hulajnóg elektrycznych dla dzieci i dorosłych