PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych

TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych

  • Dodano: 8 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Ocena: (3) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1SENCOR SWK 2080BKSENCOR SWK 2080BK90 zł
2Guzzanti GZ 201Guzzanti GZ 201119 zł
3Eldom C 180Eldom C 18053 zł
TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych

Tani, bardzo pojemny, trwały, szybki w swojej pracy - taki właśnie domowy czajnik elektryczny marzy się większości. Postanowiliśmy wyszczególnić dla Was trzy pojemne modele, które również w innych parametrach nie zawodzą.

Jeżeli macie sporo domowników, a rano każdemu z nich potrzebna do dobrego rozpoczęcia dnia jest np. aromatyczna kawa, to polecamy zakupić jak najpojemniejszy czajnik elektryczny, by w jednej turze, każdy przygotował sobie ciepły napój.

Jaki pojemny czajnik elektryczny?

Zdecydowanej większości wystarczy zapewne czajnik o pojemności 1,8 l. Są jednak przypadki, w których może nam zależeć na jeszcze pojemniejszym urządzeniu.

Przygotowaliśmy dla Was TOP 3 czajników, których pojemności wynosi aż 2 l. Nawet duże rodziny będą zadowolone z takiego wyboru. Warto też zauważyć, że bardzo pojemny czajnik może przydać się przy imprezach domowych, podczas których nawet kilkanaście osób czeka na kawę czy herbatę.

SENCOR SWK 2080BK

Zaczynamy od szklanego czajnika elektrycznego SENCOR SWK 2080BK. Bez wątpienia cieszy on oko swoim designem, ale ma sporo innych zalet.

Oprócz pojemności na poziomie 2 l, oferuje on filtr wychwytujący zanieczyszczenia i osady. Przyda się także dwustronny wskaźnik poziomu wody, schowek na przewód zasilający w podstawie czy kilka zabezpieczeń - np. przed przegrzaniem.

szklany czajnik elektryczny SENCOR SWK 2080BK

Wracając jeszcze na chwilę do wyglądu tego urządzenia, trzeba wspomnieć o... wewnętrznym oświetleniu LED. Niby tylko bajer, ale poprawia aspekty wizualne. Osoby, którym zależy na nowoczesnym wystroju kuchni, mogą być z tego dodatku bardzo zadowolone.

A co z mocą? 2200 W - dobra wartość, dzięki której nie trzeba będzie zbyt długo czekać na wodę. Na końcu można także wspomnieć o kontrolce świetlnej, która jest udogodnieniem dla osób niesłyszących.

SENCOR SWK 2080BK uchwyt i wskaźnik

SENCOR SWK 2080BK plusy i minusy:

+ Ciekawy design z wewnętrznym oświetleniem LED

+ Wysoka jakość wykonania

+ Skutecznie działający filtr

+ Wysoka moc

+ Kontrolka świetlna

+ Przydatne zabezpieczenia

- W tej cenie brak

Guzzanti GZ 201

Wiceliderem jest bardzo podobny model. Jest on bowiem szklany i również oferuje wewnętrzne oświetlenie. Jest to zatem czajnik pasujący do nowoczesnej kuchni.

Wspomnieć trzeba koniecznie o obrotowym korpusie, zabezpieczeniach (np. przed brakiem wody czy przegrzaniem) czy o mocy na poziomie 2200 W.

Guzzanti GZ 201 szklany czajnik do domu

Czemu więc Guzzanti GZ 201 znalazł się na drugim miejscu? Jest ciut droższy od Sencora, a do tego cięższy, co może mieć wpływ na komfort użytkowania.

Guzzanti GZ 201 plusy i minusy:

+ Ciekawy design z wewnętrznym oświetleniem LED

+ Wysoka jakość wykonania

+ Skutecznie działający filtr

+ Przydatne zabezpieczenia

- Dość ciężki

Eldom C 180

Prosty i praktyczny czajnik elektryczny - tak najprościej można określić model Eldom C 180. Pod względem designu nie jest tak ciekawy jak poprzednicy, ale wciąż oferuje całkiem dobre parametry.

Jego moc kształtuje się na poziomie 2000 W. Jest dwustronny wskaźnik wody, filtr siatkowy, automatyczny wyłącznik czy obrotowa podstawa. Niczego w zasadzie nie brakuje, jak na cenę wynoszącą około 50 zł.

Eldom C 180 prosty czajnik do domu

Eldom C 180 plusy i minusy:

+ Atrakcyjna cena

+ Dobra jakość wykonania

+ Zabezpieczenia

- Nudny design

Podsumowanie TOP 3 czajników elektrycznych

Czas na krótkie podsumowanie TOP 3:

  • Najbardziej funkcjonalnym czajnikiem o pojemności 2 l jest zdecydowanie SENCOR SWK 2080BK. Ten szklany czajnik ma sporo ciekawych udogodnień i będzie idealnie pasował do nowoczesnego wystroju kuchni.
  • Ciut droższy i cięższy jest drugi Guzzanti GZ 201, który również jest szklanym urządzeniem z oświetleniem wewnętrznym.
  • Najprostszy pod względem designu i konstrukcji jest Eldom C 180. Nie oznacza to jednak, że jest brzydki - stawia po prostu bardziej na klasyczny design. Pod względem kluczowych parametrów może śmiało konkurować z droższymi modelami.

Wszystkie wymienione czajniki sprawdzą się znakomicie w domach, w których żyje sporo osób lub podczas domowych imprez z dużą ilością gości, gdyż są jednymi z najpojemniejszych na rynku.

A co jeśli nie potrzebujecie aż tak dużej pojemności? Przeglądnijcie inne materiały zawarte na liście rankingów najlepszych czajników elektrycznych.

blog comments powered by Disqus
TOP 3 Najpojemniejszych czajników elektrycznych