PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Pojemnych lodówek dla dużej rodziny

TOP 5 Pojemnych lodówek dla dużej rodziny

  • Dodano: 8 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Ocena: (4) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Samsung RS68N8241B1Samsung RS68N8241B14699 zł
2Samsung RS67N8211B1Samsung RS67N8211B14299 zł
3LG GSB760PZXVLG GSB760PZXV3499 zł
4LG GSB760SWXVLG GSB760SWXV3090 zł
5Liebherr SBSes 7165 PremiumPlusLiebherr SBSes 7165 PremiumPlus17490 zł
TOP 5 Pojemnych lodówek dla dużej rodziny

Lodówka to jeden z podstawowych sprzętów AGD w naszym domu, który kupujemy na długie lata. Dzisiejsze zestawienie jest przeznaczone głównie dla rodzin z dziećmi, które potrzebują pojemnych i funkcjonalnych lodówek. Przedstawiamy TOP 5 dużych lodówek.

W ofercie pojemnych lodówek możemy znaleźć energooszczędne lodówki dwudrzwiowe, które posiadają zarówno dużą chłodziarkę, jak i zamrażalnik. Poniżej zapoznacie się z wolnostojącymi modelami z systemem No Frost, kostkarką czy też dystrybutorem wody. Ponadto, ich nowoczesny wygląd przykuje uwagę niejednej osoby.

Jaka lodówka dla dużej rodziny?

Już za chwilę poznacie plusy i minusy rodzinnych lodówek, które cieszą się sporą popularnością na rynku. Przechodzimy do konkretów:

Samsung RS68N8241B1

Grafitowa lodówka Samsung Side by Side to chłodziarko-zamrażalnik z dwoma wygodnie otwieranymi drzwiami. Pojemność całkowita wynosi 617 l. Znajdziemy również dystrybutor wody, kostkarkę, ukryte uchwyty oraz wyświetlacz.

Gwarancja świeżości produktów - zadba o to technologia Twin Cooling Plus (dwa niezależne obiegi powietrza), Metal Cooling (tylna ścianka jest wykończona metalem, dzięki czemu zachowana jest stała temperatura) oraz kompresor Digital Inverter (samodzielnie dostosowuje prędkość).

pojemna lodówka Samsung

W chłodziarce zastosowano 4 półki z hartowanego szkła, półkę na wino, oświetlenie LED, 2 szuflady oraz 5 pojemników w drzwiach. Zamrażarka jest równie pojemna, bowiem została wyposażona w 4 półki, 2 szuflady i 2 pojemniki. Stylowa lodówka wielkogabarytowa osiąga hałas 39 dB i pracuje w klasie energetycznej A++.

Na czym polega technologia No Frost?

Lodówki wyposażone w system No Frost, inaczej lodówki bezszronowe gwarantują automatyczny proces rozmrażania. Nie tworzy się ani lód ani szron. To pozwoli nie tylko zaoszczędzić nasz wysiłek i czas, lecz również energię elektryczną. Żywność jest przez dłuższy czas świeższa, ponieważ nie powstaje wilgoć, a sama kwestia czyszczenia jest znacznie ułatwiona.

Samsung RS68N8241B1 plusy i minusy:

+ Stylowy wygląd

+ Pojemność i dobre rozplanowanie wnętrza

+ Niewielkie zużycie energii

+ Cicha praca

+ Bezpieczeństwo - alarm w drzwiach

+ Wygodne użytkowanie

+ Intuicyjny panel sterowania

+ Ekologiczne oświetlenie LED

+ Liczne technologie wpływające na świeżość produktów

+ System No Frost

+ Dodatkowe funkcje, takie jak na przykład dystrybutor wody

- Można stwierdzić, że jest to model pozbawiony wad, no może z wyjątkiem wyższej ceny, która raczej nie powinna nikogo zdziwić

Samsung RS67N8211B1

Markowa lodówka o solidnym wykonaniu i nieco mniejszej pojemności w porównaniu do poprzedniego modelu (609 l). To czym jeszcze się odróżnia, to klasyczne uchwyty oraz inna organizacja wnętrza. W chłodziarce jest mniej półek w drzwiach, a mianowicie 4.

Została także pozbawiona półki na wino. Zamrażarka z kolei ma o 1 półkę mniej, za to o 1 więcej pojemnik w drzwiach. Tutaj należy kierować się, na czym najbardziej nam zależy, jeżeli chodzi o wnętrze, ponieważ inne parametry są niemal identyczne.

czarna lodówka o dużej pojemności

Samsung RS67N8211B1 plusy i minusy:

+ Cicha praca

+ Klasa energetyczna A++

+ Nowoczesny design

+ Funkcjonalność - liczne technologie i dodatkowe elementy, typu kostkarka

+ Oszczędne oświetlenie LED

+ Intuicyjna obsługa

+ Alarm niedomkniętych drzwi

- Bez wad - o ile komuś odpowiada taki rozdział półek czy pojemników

LG GSB760PZXV

Wyjątkowa lodówka LG w srebrnym kolorze, o pojemności całkowitej 626 l. Wnętrze jest bardzo przestronne. Otwieranie drzwi odbywa się za pomocą poziomych uchwytów. Chłodziarko-zamrażarka charakteryzuje się dotykowym wyświetlaczem, klasą energetyczną A+ oraz funkcją szybkiego mrożenia.

wnętrze lodówki LG GSB760PZXV

Prezentacja LG GSB760PZXV

Poniżej zobaczycie krótką prezentację lodówki LG GSB760PZXV, która znajduje się na Youtube.

Na uwagę zasługuje inteligentna technologia, która umożliwia szybką diagnostykę w razie jakichkolwiek problemów. Lodówka wyróżnia się również sprężarką z napędem liniowym, która wpływa na mniejsze zużycie energii. Nie musimy mieć obaw o nadmierne gromadzenie się wilgoci - wszystko jest skraplane na klatce. W przypadku braku zasilania, lodówka będzie chłodziła żywność przez kolejne 10 godzin.

LG GSB760PZXV plusy i minusy:

+ Pojemność

+ Cicha praca

+ Estetyczne i solidne wykonanie

+ Inteligentna diagnostyka

+ Pełny system No Frost

+ Energooszczędność

+ Wygodne użytkowanie

- Brak dystrybutora wody i kostkarki do lodu

LG GSB760SWXV

Druga propozycja firmy LG, czyli biała bezszronowa lodówka o pojemności chłodziarki 406 l oraz zamrażalniku o pojemności 220 l. Ergonomiczne wnętrze, odpowiednia głośność pracy, pomoc w razie usterki - wszystkie te cechy czynią ją chętnie wybieranym modelem, zwłaszcza do białej kuchni.

biała lodówka LG

LG GSB760SWXV plusy i minusy:

+ Przystępna cena jak na lodówkę o sporych rozmiarach

+ Pojemność

+ Oszczędność energii elektrycznej

+ Cicha praca

+ Wygodna obsługa

+ Alarm otwartych drzwi

- Brak dystrybutora wody i kostkarki

- Kolor biały nie wkomponuje się w każdej kuchni

Liebherr SBSes 7165 PremiumPlus

Unikatowa lodówka Liebherr oferuje specjalną chłodziarkę do przechowywania wina, system No Frost oraz głośność pracy 42 dB. Klasa energetyczna to A+. Prawdziwa bestia wśród dużych lodówek. Chłodziarko-zamrażarka Side by Side posiada automatyczną kostkarkę, 8 nóżek oraz elektroniczną regulację temperatury.

niezawodna lodówka Liebherr SBSes 7165 PremiumPlus

W chłodziarce znajdziemy między innymi 6 półek, 4 balkoniki w drzwiach, a także szufladę BioFresh (dłuższa świeżość i lepszy wygląd produktów). Dobrym rozwiązaniem jest technologia SuperCool, dzięki której nowo włożona żywność jest szybko schładzana, a przy okazji reszta produktów nie jest ogrzana. W zamrażarce widzimy 5 szuflad. Zdolność zamrażania kształtuje się na wysokim poziomie 16 kg/24 h.

Liebherr SBSes 7165 PremiumPlus plusy i minusy:

+ Winiarka

+ Automatyczna kostkarka

+ Wygląd

+ Funkcjonalna i praktyczna

+ Szuflady na szynach teleskopowych

+ Mechanizm pozwalający na ciche zamykanie drzwi

+ Prosta w czyszczeniu

+ Wysoka jakość wykonania

+ Możliwość dopasowania wnętrza na różne sposoby, na przykład odłączenie nieużywanych szuflad, co przekłada się na oszczędność energii

- Bardzo wysoka cena

- W tym przedziale cenowym klasa energetyczna powinna być A++

- Brak dystrybutora wody

Podsumowanie TOP 5 pojemnych lodówek dla dużej rodziny

W dzisiejszym materiale mogliśmy poznać lodówki takich producentów jak: Samsung, LG i Liebherr.

Lodówki Samsung:

Samsung RS68N8241B1 i Samsung RS67N8211B1 - niezawodne modele, które idealnie wkomponują się w dużej i nowoczesnej kuchni. Cechują się licznymi technologiami, pełnym systemem No Frost, cichą pracą i energooszczędnością. To co je odróżnia od siebie to głównie większa pojemność pierwszego modelu, jak również inna organizacja wnętrza.

Lodówki LG:

LG GSB760PZXV iLG GSB760SWXV - obydwie o pojemnościach całkowitych 626 l, wyróżniające się technologią inteligentnej diagnostyki. Niższa półka cenowa w porównaniu do pozostałych lodówek, nie posiadają kostkarki oraz dystrybutora wody. Różnią się przede wszystkim kolorem - pierwszy model to srebrna wersja kolorystyczna, natomiast drugi wariant jest w kolorze białym.

Luksusowa lodówka Liebherr:

Model SBSes 7165 PremiumPlus to już wysoka półka cenowa. Współczesne urządzenie trzydrzwiowe z winiarką. Szuflady wysuwają się płynnie, drzwi zamykają delikatnie, obudowa jest odporna na zadrapania i zmniejsza odbicia palców. Ekskluzywna lodówka o wysokiej zdolności zamrażania, wyposażona w liczne technologie. Model dla wymagającej rodziny.

Dla singli lub par również znajdziemy odpowiedni model. Zachęcamy do zapoznania się z rankingami polecanych lodówek. Wśród nich możecie znaleźć lodówki o różnych kolorach, wymiarach czy cenach.

blog comments powered by Disqus
TOP 5 Pojemnych lodówek dla dużej rodziny