PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl
TOP 5 Podkładek Pod Myszkę do CS:GO

Ranking najlepszych Elektronicznych Niań 2018

Zobacz najlepsze i najczęściej wybierane produkty z kategorii elektroniczne nianie. Sprawdź gdzie można kupić je przez internet i zapłacić najmniej. Poznaj ich największe zalety, obejrzyj galerię zdjęć i porównaj dane techniczne. Zostaw swoją opinię lub komentarz, jeżeli któryś z produktów jest Ci znany lub masz do zaproponowania coś innego.

Dbanie o swoją pociechę to ciężka praca 24 godziny na dobę. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że nowe technologie również w takich obowiązkach mogą się przydać. Z pomocą przychodzą bowiem nasze rankingi niań elektronicznych, czyli urządzeń o dużej przydatności dla świeżo upieczonych rodziców.

Dlaczego warto kupić elektroniczną nianię?

Odpowiedź wydaje się prosta – dzięki takiemu sprzętowi mamy pełną kontrolę nad naszym maluchem. Elektroniczna niania powiadomi nas o tym, że dziecko się obudziło i zaczęło płakać. Bardzo przydatną funkcją jest też monitor oddechu. Kolejnym nieocenionym elementem może być komunikacja dwukierunkowa. Dziecko usłyszy bowiem nasz głos, zanim do niego dojdziemy. Warto także sprawdzić zasięg i częstotliwość działania (np. 2.4 GHz) czy zakres regulacji głośności.

Elektroniczna niania z kamerą

Absolutnym hitem na rynku są elektroniczne nianie wyposażone w kamerę i osobny monitor. Takie rozwiązanie jest oczywiście nieco droższe, ale zapewnia absolutnie maksymalną kontrolę nad naszą pociechą. Oprócz dźwięku, mamy bowiem przed sobą obraz przesyłany z pomieszczenia, w którym znajduje się dziecko. Troskliwi rodzice coraz częściej decydują się na tego typu urządzenia, by jak najlepiej czuwać nad dzieckiem.

Jaką nianię warto kupić?

Rankingi niań elektronicznych przedstawią Wam czołowe modele o wielu zaletach i przydatnych rozwiązaniach. Dokładnie badamy rynek tej kategorii sprzętowej, by regularnie sporządzać wiarygodne dane. Ważnym czynnikiem są dla nas także opinie internautów. Jeżeli więc korzystaliście z jakiegoś urządzenia, które znalazło się w naszym zestawieniu, to dajcie znać i napiszcie o nim swoją opinię. Być może znacie także inne elektroniczne nianie godne polecenia, które mogą znaleźć się w naszym kolejnym rankingu.

UP