PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Cavion Go

Ranking najlepszych Myszek dla gracza 2018

Zobacz najlepsze i najczęściej wybierane produkty z kategorii myszki dla gracza. Sprawdź gdzie można kupić je przez internet i zapłacić najmniej. Poznaj ich największe zalety, obejrzyj galerię zdjęć i porównaj dane techniczne. Zostaw swoją opinię lub komentarz, jeżeli któryś z produktów jest Ci znany lub masz do zaproponowania coś innego.

Poz.ObrazekNazwaTu kupisz najtaniej
1Logitech G203 Prodigy Logitech G203 PRODIGY (910-004845) Logitech G203 PRODIGY (910-004845) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Uniwersalna. Logitech G203 PRODIGY (910-004845) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 6. Kliknij aby się przekonać!
2Steelseries Rival 100 SteelSeries Rival 100 Black (62341) SteelSeries Rival 100 Black (62341) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. SteelSeries Rival 100 Black (62341) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Zastosowany w tym gryzoniu sensor to SDNS-3059-SS. Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 6. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Praworęczna. Sprawdź sam
3Logitech G300s Logitech G300s (910-004346) Logitech G300s (910-004346) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Logitech G300s (910-004346) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Uniwersalna. Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 9. Sprawdź sam
4Genesis Krypton 700 Genesis Krypton 700 (NMG-0905) Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Praworęczna. Genesis Krypton 700 (NMG-0905) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Zastosowany w tym gryzoniu sensor to PMW3310. Genesis Krypton 700 (NMG-0905) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 8. Sprawdź sam
5Dream Machines DM2 Comfy Dream Machines DM2 Comfy (DM2 Comfy) Dream Machines DM2 Comfy (DM2 Comfy) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Dream Machines DM2 Comfy (DM2 Comfy) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Praworęczna. Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 7. Zastosowany w tym gryzoniu sensor to Pixart PMW3310DH. Polecany model
6Corsair Harpoon RGB Corsair Harpoon RGB (CH-9301011-EU) Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 6. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Praworęczna. Corsair Harpoon RGB (CH-9301011-EU) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Corsair Harpoon RGB (CH-9301011-EU) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Sprawdź sam
7Sharkoon SHARK ZONE M50 Sharkoon SHARK ZONE M50 (4044951015924) Ile przycisków mamy tu do dyspozycji: 7. Ważną informacją jest ta o profilu myszki: Praworęczna. Sharkoon SHARK ZONE M50 (4044951015924) to ergonomiczna mysz komputerowa, która została stworzona szczególnie z myślą o zapalonych graczach, poszukujących precyzyjnego sprzętu. Sharkoon SHARK ZONE M50 (4044951015924) to bardzo udany model o dobrym stosunku ceny do jakości. Ten też ma niezłą cenę

Myszki komputerowe do gier to temat rzeka. Na rynku znajdziemy bowiem masę zróżnicowanych modeli z różnych segmentów cenowych i o zróżnicowanej charakterystyce. By jak najlepiej pomóc Wam w udanym zakupie, przygotowaliśmy serię rankingów myszek do gier.

Uwzględniamy tu graczy lubiących różne gatunki. Dlatego też powstał ranking myszek do CS:GO, zestawienie gryzoni dedykowanych grom MOBA czy nieco ogólniejsze klasyfikacje. Bierzemy pod uwagę różne przedziały cenowe – najpopularniejsze to np. myszki do 150 zł czy do 250 zł.

Linki z tabelek rankingów kierują do zaufanych sklepów, które często robią promocje. Tanie i dobre myszki do gier będą więc na wyciągnięcie ręki.

Jak kupić dobrą myszkę do gier?

Warto poznać również kilka najważniejszych parametrów myszek komputerowych. W grach liczy się przede wszystkim precyzja. Kluczowy jest więc zastosowany sensor, jego rozdzielczość DPI, parametr LOD czy częstotliwość próbkowania.

Drugą fundamentalną sprawą jest komfort użytkowania. Mysz musi dobrze leżeć w dłoni. W naszych rankingach myszek bierzemy pod uwagę jakość wykonania, kształt, dodatkowe przyciski, długość kabla czy jakość i powierzchnię ślizgaczy. Jeżeli są wśród Was osoby leworęczne, które zastanawiają się jaka myszka jest najlepsza dla leworęcznych, to również znajdziecie kilka ciekawych propozycji, choć mowa tu głównie o myszkach symetrycznych.

Nie bez znaczenia jest także oprogramowanie i dodatkowe funkcjonalności. Wiele osób lubi też, gdy myszka ma fajny design lub podświetlenie. Jest to dla nas nieco mniej istotny czynnik, ale jeżeli dany model pod tym względem się wyróżnia, to na pewno o tym napiszemy.

Tak jak już wspominaliśmy, lubimy tworzyć rankingi pod dane gatunki gier, a nawet konkretne tytuły. Analizujemy na bieżąco rynek i dzięki temu nasze klasyfikacje mogą odpowiadać na pytania jaka myszka do CS-a będzie najlepsza czy jaka sprawdzi się w grach MOBA/MMO. Jest nawet możliwość abyśmy pod Twoje preferencje/budżet stworzyli nowe zestawienie! Wystarczy, że napiszesz nam o tym w sekcji komentarzy pod danym rankingiem.

Jeżeli chcesz jeszcze więcej dowiedzieć się na temat wyboru najlepszej myszki, to odwiedź nasz poradnik zakupowy - jak kupić myszkę.

Rankingi podkładek pod myszkę

Dobra i precyzyjna myszka do gier to nie wszystko. Musi ona dobrze współgrać z naszą podkładką. Jeżeli posiadany przez Was model jest już słabej jakości, to mamy coś jeszcze. Są to rankingi najlepszych podkładek pod myszkę, które niejednokrotnie idealnie działają z wysokiej klasy myszką gamingową.

Jaką myszkę możesz polecić?

Zwracamy też uwagę na opinie internautów, które niejednokrotnie są bardzo wartościowe. Testy myszek zarówno redakcyjne, jak i użytkowników naszego portalu, rozjaśniają wiele kwestii.

Jeśli miałeś do czynienia z jakąś myszką z rankingu lub możesz zaproponować równie ciekawy model, to koniecznie napisz nam o tym w sekcji opinii o myszce, a także w komentarzach pod materiałem. Portal VideoTesty oferuje także możliwość porównywania myszek - ich wyglądu, specyfikacji czy cen.

blog comments powered by Disqus
UP