TOP 5 Nawigacji GPS - Poradnik Świąteczny

Poz.ObrazekNazwaCena minimalnaCena maksymalna
1Navitel MS 400269 zł269 zł
2NAVMAN 5000 LM349 zł349 zł
3TOMTOM START 52649 zł649 zł
4MIO Spirit 8670 LM799 zł799 zł
5Garmin Drive 50LMT583 zł583 zł
TOP 5 Nawigacji GPS - Poradnik Świąteczny

Święta coraz bliżej, więc warto pomyśleć nad prezentem dla naszych najbliższych. Ciekawym wyborem będzie nawigacja samochodowa, szczególnie gdy najbliżsi nie wiedzą jak do Was dojechać. W tym odcinku zaprezentuje Wam 5 nawigacji, a Wy będziecie mogli wybrać tę najlepszą!

Ranking produktów - Nawigacja GPS

Navitel MS 400

Zestawienie zaczynamy od najtańszego modelu jakim jest NATIVEL MS400. Ta 5 calowa nawigacja łączy jakość ze świetną ceną i jest propozycją dla osób, które nie planują dalszych podróży. Została ona bowiem wyposażona w dokładną mapę Polski oraz państw ościennych. Producent deklaruje również bezterminową aktualizację map za darmo. Dodatkowym atutem jest moduł transmitera FM. Dzięki niemu w starszych autach bez wejścia AUX, czy pendrive, po włożeniu karty microSD z muzyką do Navitela, będziecie mogli ją odtwarzać w radiu samochodowym.

Sprawdź aktualną CENĘ >>

navitel ms400

NAVMAN 5000 LM

Następna nieco droższa propozycja to Navman 5000 LM. Nawigacja została wyposażona w bezpłatnie i bezterminowo aktualizowane mapy TeleAtlas całej Europy. Zastosowano tu także inteligentne i uczące się naszego stylu jazdy systemy, asystenta parkowania, czy widok skrzyżowań 3D oraz asystenta pasa ruchu. Dodatkowo w wersji próbnej na okres 3 miesięcy otrzymujemy bazę fotoradarów oraz możliwość testowania przez 1 miesiąc trybu ciężarówka.

Sprawdź aktualną CENĘ nawigacji >>

NAVMAN 5000 LM

TOMTOM START 52

Numer trzy to TOMTOM START 52, czyli dobrze wykonana nawigacja z wyższej półki z wbudowaną mapą Europy. Tak jak w poprzednim modelu, również tutaj producent deklaruje bezterminową i bezpłatną aktualizację map, oraz 3-miesięczną subskrypcję usługi Fotoradary bez dodatkowych kosztów. Na ważniejszych skrzyżowaniach asystent pasa ruchu, poinformuje nas o zjazdach lub skrzyżowaniu, wyraźnie pokazując pas jezdni, który należy zająć.

Aktualna CENA nawigacji >>

TOMTOM START 52

MIO Spirit 8670 LM

Dla fanów czegoś większego, oto ona! MIO Spirit 8670 LM, czyli nawigacja z mapą Europy, wyposażona w ekran o przekątnej aż 6,2 cala. Oprócz bezterminowej aktualizacji map, dostajemy tu także dożywotnią aktualizację baz fotoradarów. Ważną funkcją jest odbiornik TMC, który otrzymuje informacje o robotach drogowych, wypadkach, czy korkach i je omija. Dodatkowo producent umożliwia podłączenie telefonu przez Bluetooth i wykorzystywanie MIO jako zestawu głośnomówiącego.

Zobacz aktualną CENĘ >>

MIO Spirit 8670 LM

Garmin Drive 50LMT

Ostatnia propozycja to 5 calowy - Garmin Drive 50LMT. Oprócz świetnych, bezterminowo aktualizowanych map Europy, producent wyposażył nawigację w doskonały system ostrzeżeń dla kierowcy. Obejmuje on ostrzeżenia o niebezpiecznych zakrętach, zmęczeniu czy innych przeszkodach. Oprócz tego, urządzenie prowadzi niczym przyjaciel wykorzystując rozpoznawalne punkty orientacyjne, budynki i sygnalizację świetlną. Ma zintegrowane również miliony popularnych miejsc dzięki usłudze Foursquare.

Sprawdź aktualną CENĘ >>

Garmin Drive 50LMT

Mam nadzieję, że ten materiał pomógł Wam w wyborze nawigacji. Jeżeli Wam się podobał, koniecznie zostawcie kciuka w górę, subskrybujcie ten kanał, oraz dajcie znać w komentarzu czy używacie nawigacji samochodowych. Na razie, trzymajcie się!

blog comments powered by Disqus