PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!

  • Wyświetleń: 1171
  • Dodano: 9 miesięcy, 3 tygodnie temu
  • Ocena: (0) (0)
Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Promiler AL-8000Promiler AL-8000399 zł
2Alkohit X100Alkohit X100852.16 zł
3Alkohit x5Alkohit x5370 zł
4Alkohit X3Alkohit X3305 zł
Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!

Alkomat to urządzenie odpowiedzialne za wykonywanie pomiaru ilości zawartego alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozwala określić nam jego stężenie we krwi w trakcie wykonywania testu. Sprzęt ten ma szerokie zastosowanie podczas przeprowadzania kontroli trzeźwości  przez policjantów u osób prowadzących pojazdy. Bywa także stosowany przez firmy ochroniarskie i organy kontrolujące pracowników podczas wykonywania obowiązków służbowych. Zapraszamy na nasz ranking! 

Ranking produktów - Alkomat

Miejsce pierwsze należy do AlcoFind PRO-X-5. To najnowszy przedstawiciel linii PRO, czyli alkomatów serii profesjonalnej. Charakteryzuje się on najbardziej zaawansowanym sensorem generacji PRO X-jeszcze bardziej precyzyjnym i jeszcze bardziej wytrzymałym niż dotychczasowe sensory produkcji AlcoFind. 

AlcoFind PRO-X-5

Czas na miejsce drugie. AlcoFind AF-35 to zaawansowane urządzenie pomiarowe, którego atutem jest to, że jest wyposażony w sensor elektrochemiczny o stabilnym działaniu a przy tym jego cena nie jest wygórowana. Alkomat wykonuje szybkie pomiary, posiada sensor podobny jakich używa policja w swoich alkotesterach. Alkomat bada zawartość w wydychanym powietrzu w zakresie 0,00-5,00‰.

AlcoFind AF-35

Miejsce trzecie należy do Promiler AL-8000. To znakomicie wykonany alkomat, który wyróżnia się niezwykle precyzyjnymi pomiarami. Urządzenie posiada ulepszony sensor elektrochemiczny czy zintegrowany z sensorem czujnik przepływu powietrza określający minimalną objętość wydechu.

Promiler AL-8000

RANKING PRODUCENTÓW – ALKOMAT

W rankingu producentów króluje firma AlcoFind. Marka Alcofind należy do koreańskiej firmy DA Tech Co., Ltd, która jest jednym z czołowych producentów alkomatów na świecie.

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Alkomaty Na Rynku – Aktualny Ranking TOP 10!