Sokowirówka MPM MSO-03 [RECENZJA]

Ceneo.pl
Zobacz ofertę
120.9000 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
299 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
649 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Niewielkie wymiary
  • Bezproblemowe czyszczenie
  • Nie trzeba obierać ani kroić owoców i warzyw
WADY
  • Nie stwierdzono

Sokowirówkę model MSO-03 do testów dostarczyła nam firma MPM. Jak pisze producent, jest ona prosta w obsłudze, nie wymaga usuwania gniazd nasiennych ani skórek z owoców i warzyw. Gwarantuje zdrowy, pyszny sok i to aż litr w zaledwie minutę!

Sokowirówka MPM MSO-03

Na początek przyjrzyjmy się urządzeniu. Jak możecie zobaczyć w filmie z prezentacją, montaż oraz demontaż sokowirówki jest banalnie prosty. Wystarczy nadusić jeden przycisk i zdjąć poszczególne elementy w mgnieniu oka! Złożenie sokowirówki jest intuicyjne i równie szybkie, a w razie gdyby jednak nie udało nam się któregoś elementu umieścić prawidłowo, nie musimy się obawiać bo MSO-03 wyposażona jest w system bezpieczeństwa, który uniemożliwia uruchomienie nieprawidłowo zmontowanego urządzenia.

Sokowirówka MPM MSO-03

Warto zaznaczyć, że w instrukcji obsługi znajduje się ciekawa tabelka z informacjami o wartościach odżywczych poszczególnych warzyw i owoców, oraz jakie owoce i dlaczego nie nadają się do przetwarzania na sok. Zaznaczmy jeszcze, że w tym modelu nie ma potrzeby krojenia warzyw i owoców, co moim zdaniem jest rewelacyjną sprawą bo bardzo zaoszczędza nam czas. Wystarczy dany składnik umyć i bez obierania i krojenia umieścić w sokowirówce.

Sokowirówka MPM MSO-03

Mamy dwa tryby regulacji prędkości, uzależnione od typu warzywa lub owocu. Cztery gumowe antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność podczas pracy urządzenia. Duży, 1,5 litrowy pojemnik na odpadki sprawia, że nie musimy co chwilę przerywać pracy aby zrobić miejsce na nowe resztki.

Sokowirówka MPM MSO-03

Sokowirówka dostępna jest w czterech wersjach kolorystycznych, a jej cena to około 140zł. Pobór prądu, w zależności od trybu to 250-500 W.

Sokowirówka MPM MSO-03
Podsumowanie
I na koniec kilka zdań podsumowania. Ponieważ mam w domu sokowirówkę innej firmy, mam z czym testowany model porównań. I w tym porównaniu urządzenie firmy MPM wypada bardzo dobrze. Przede wszystkim jest niewielkich rozmiarów, dzięki czemu jest lekka i można ją przestawiać z miejsca na miejsce. Bezproblemowy demontaż i łatwość czyszczenia sprawiają, że używanie MSO-03 w żaden sposób nie działa nam na nerwy (ci co korzystają z sokowirówek i tracą nerwy na doczyszczanie z odpadków wiedzą co mam na myśli ;)). W dobie konserwantów warto od czasu do czasu uraczyć się zdrowym, świeżo wyciśniętym sokiem!

blog comments powered by Disqus