PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

(Nie) Warty zakupu - Apple iPad Air - prezentacja

  • Dodano: 4 lata, 6 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Apple iPad Air jest piątą generacją pełnowymiarowego iPada, który zawdzięcza swoją nazwę imponująco małej grubości urządzenia.

iPad Air

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Waga
  • Grubość
  • 64-bitowy procesor
  • Design
WADY
  • Cena
  • Słaby aparat fotograficzny
  • Brak rozszerzalnej pamięci
  • Brak NFC

Udało się go odchudzić z 9,7 mm, aż do 7,5 mm. Posiada również 64-bitowy procesor, który sprawi, że iPad będzie uruchamiał wymagające aplikacje znacznie szybciej.

Czołowe tablety - Zobacz co Kupić >>>

 Apple iPad Air fot1

Najnowszy iPad posiada również najnowszą wersję systemu operacyjnego iOS. Mimo wszystko największą zaletą iPada Air jest jego waga. Wynosząca zaledwie 478 gramów w wersji 4G, czyli o 28% mniej niż w iPadzie 4. Nadmierna waga tabletów stanowi dosyć istotny problem, i zejście poniżej 500 gramów w przypadku pełnowymiarowego urządzenia jest nie lada osiągnięciem.

Wnętrzności iPada Air zostały wzbogacone w podobnym stopniu jak w przypadku iPhonea 5S, zatem dzięki odświeżonemu interfejsowi iOS 7 - z pewnością poczujecie różnicę w stosunku do starszego iPada. Pozostała specyfikacja sprzętowa, nie różni się jednak znacznie od poprzednika.

 Apple iPad Air fot2

 Apple iPad Air fot3

iPad Air posiada 9.7" wyświetlacz Retina o rozdz. 1536 x 2048 pikseli, 5 MP aparat główny i 1,2 MP kamerę wideorozmów.

Dostępne są dwie wersje, WiFi i komórkowa, obsługująca LTE i UMTS lub CDMA w zależności od rynku. Obie wersje dostępne są w czterech opcjach wbudowanej pamięci: 16, 32 , 64 lub 128 GB.

Apple iPhone 5S Prezentacja

iPad Air dostępny jest w kolorach Space Grey (odcienie czerni) i srebrnej, i na szczęście nie ma wersji złotej... przynajmniej na razie. Ceny zaczynają się od 499 $, 579 € lub 399 funtów, za wersję podstawową 16GB, i dochodzą aż do 929 $, 869 € lub 739 funtów za wersję 128GB z 4G.

 Apple iPad Air fot4

To zdecydowanie sporo, jak na podzespoły z telefonu komórkowego i trochę pamięci flash, ale to już problem kupujących. Niewiarygodne jest jednak to, że Apple wciąż sprzedaje 2,5 rocznego iPada 2 za 399 $ za podstawowy model, na którego nie warto już zwracać uwagi. iPad Air dostępny będzie w ponad 40 różnych krajach, począwszy od 1 listopada, czyli należycie jak na lidera na rynku tabletów.

Pojawiają się też kolejne konkurencyjne urządzenia, zdecydowanie warte swojej ceny, niemniej jednak, wiele osób stanie w kolejce po ten konkretny tablet.

blog comments powered by Disqus
(Nie) Warty zakupu - Apple iPad Air - prezentacja