Rapoo X1800 - tani zestaw multimedialny bez kabelków!

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
89.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
67.49 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Super cena!
  • Ładnie wykonane
  • Funkcjonalne
  • Baterie w zestawie
WADY
  • Słabe antypoślizgi klawiatury
  • Przeciętna myszka

WstępZestaw Rapoo X1800 dostarczany jest w niewielkim i lekkim pudełku.

W środku znajduje się bezprzewodowa klawiatura oraz myszka, a także mini odbiornik USB (o zasięgu do 10 M) i dwie baterie AA, po jednej na urządzenie. Do funkcjonowania zestawu nie są wymagane żadne sterowniki, wystarczy podłączyć i można używać.

Rapoo X1800

Rapoo X1800Wygląd i jakośćZestaw wykonany jest naprawdę dobrze.

Klawiatura jest odpowiednio spasowana i robi wrażenie dość solidnej. Dolny rząd klawiszy jest zaokrąglony, wygląda to ładnie i nadaje jej charakteru.

Klawiatura posiada także klawisze internetowe i multimedialne, aktywujemy je z klawiszem FN. Są to funkcje do obsługi przeglądarki, zarządzanie mediami i regulacja głośności systemowej.

Słabym elementem zestawu są antypoślizgi, gumki są małe a podwyższenia w ogóle nie posiadają gumy. Sprawia to że klawiatura trzyma się blatu bardzo przeciętnie.

Rapoo X1800

Rapoo X1800

Rapoo X1800

» Zobacz Genius Energy Mouse

Myszka wykonana jest poprawnie, ale nie zachwyca. Jej kształt jest uniwersalny, nie posiada profilowań, w całości pokryta plastikiem wykazuje przeciętną przyczepność do dłoni. Jest średniego rozmiaru, jej DPI wynosi 1000, wyposażono ją w sensor optyczny.

Klawisze główne pracują dość głośno, a rolka jest zbyt wąska.

Myszka Rapoo da się używać, ale miałem poczucie że jest tylko gadżetem dorzuconym do zestawu, a daniem głównym jest klawiatura. Ale za taką cenę długo nie narzekałem. Myszka funkcjonowała jak trzeba, nie gubiła zasięgu. Aby zaoszczędzić baterię myszka od spodu posiada także wyłącznik.

Rapoo X1800

Rapoo X1800

Rapoo X1800PodsumowanieZestaw Rapoo X1800 to idealny wybór dla osób poszukujących taniego, dobrze wykonanego i funkcjonalnego zestawu bezprzewodowego. W praktyce zestaw ten spisywał się bardzo dobrze, ma co prawda kilka wad ale zdecydowaną przewagę zalet, z ceną na czele. Do zastosowań domowych i biurowych w zupełności wystarczy i jest to produkt wart polecenia.Zobaczcie także rozpakowanie Rapoo X1800

blog comments powered by Disqus