PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Recenzja Ninja Revenge – Kierujemy Losami Ninja!

  • Dodano: 3 lata, 11 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Runnery zaczęły mi się powoli nudzić. Jednak powracam z grą z tego gatunku, ponieważ jest to niezwykle interesująca pozycja. Tytuł jest dostępny za darmo dla posiadaczy platformy Android. Zapraszam do przeczytania recenzji!

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
od 549 zł ZŁ
Morele.net
Zobacz ofertę
od 278.50 ZŁ

Kruger&Matz KM6100

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Sterowanie
  • Brutalność
  • Darmowa
  • Zdobywanie darmowych monet
  • Azjatycki klimat
WADY
  • Mała liczna przedmiotów w sklepie

HISTORIA

Głównym motywem do działania naszego bohatera jest zemsta. Jego ukochana zostaje zamordowana przez złych ludzi. Ninja postanawia samemu wymierzyć sprawiedliwość i zabić napastników. Na swojej znajdziemy wielu przeciwników. Będziemy musieli ich pokonać bądź sami polegniemy.

Ninja Revenge

GAMEPLAY

Rozgrywka jest niezwykle prosta i opiera się na ciągłym atakowaniu wrogów. Będziemy musieli uważać na nasz poziom zdrowia, ponieważ gdy spadnie do zera to zginiemy. W takim przypadku zmuszeni będziemy do ponownego zagrania. Po poległych wrogach znajdziemy pieniądze, które możemy przeznaczyć na ulepszenia. W sklepie znajdziemy kilka power upów, które pomogą nam w rozgrywce jak i jednorazowe przedmioty. Pieniądze możemy zdobywać także dzięki oglądaniu filmów, pobieraniu gier jak i połączeniem się z kontem Google+. O dziwo ten system działa i sprawdza się gdy zostaniemy dłużej przy Ninja Revenge.

Ninja Revenge

» Zobacz recenzję słabej podróbki Uncharted

GRAFIKA

Gra graficznie nie odbiega od standardów typowego runnera. Ninja Revenge w żaden sposób nie zachwyca ale i też nie zniechęca do zagrania. Grafika jest bardzo prosta ale niezwykle podobają mi się brutalne sceny. Są niezwykle krwawe i występują w bardzo dużych ilościach. Krew leje się hektolitrami podczas używania power upów. Jest to jedyny motyw, który zachęcił mnie do zagrania w tą grę.

Ninja Revenge

STEROWANIE

Ninja automatycznie biegnie przed siebie. Gracz może jedynie podskakiwać jak i wykonywać ataki. Sterowanie jest niezwykle dobrze wykonane w tej dynamicznej grze. Kierowanie na przyciskach jest wygodne i skuteczne. Do skakania musimy po lewej stronie ekranu pociągnąć palcem do góry. W niektórych momentach na planszy można także bez problemów biegać po dachach budynków.

Ninja Revenge

[PODSUMOWANIE]

Ninja Revenge to całkiem udany runner na platformę Android. Duża brutalność i azjatycki klimat przyciągnął mnie abym zagrał w ten tytuł. W żaden sposób nie czuje się oszukany tą produkcją. Sterowanie jak i sama mechanika jest dobrze wykonana. Szkoda tylko, że mamy tak mało przedmiotów do kupienia. Gdyby lista była większa a gra miałaby jeszcze jakieś dodatkowe wydarzenia na pewno stałaby się prawdziwym hitem. Mimo wszystko polecam sprawdzić każdemu, ponieważ gra nic nie kosztuje.

Program testowano na tablecie: Kruger&Matz KM1060

blog comments powered by Disqus
Recenzja Ninja Revenge – Kierujemy Losami Ninja!