PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wyjątkowy Wózek Chicco Urban Już W Polsce

Chicco Urban to nie jest zwykły wielofunkcyjny wózek, bowiem nie mamy tutaj gondoli oraz spacerówki - tworzymy oba elementy z jednej uniwersalnej części. To wózek wręcz stworzony dla tych, którzy nie mają zbyt dużo miejsca, aby poszczególne elementy wózka przechowywać kiedy są nie używane.

Chicco Urban

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Podbijanie wózka
  • Obszerne siedzisko
  • Duży kosz
WADY
  • Hamulec
  • Niewygodny podnóżek

Chicco Urban to wózek u nas jeszcze dość niespotykany, bowiem większość wielofunkcyjnych ma osobno gondolę i spacerówkę. A jeżeli już, to wózki głęboko-spacerowe kojarzyły się raczej z położoną na płasko spacerówką i włożoną do środka wkładką, tzw miękką gondolą. Tutaj natomiast mamy coś zupełnie innego - bo pomimo że oba elementy powstają z jednej części, to jest to pełnoprawny wózek głęboki oraz osobno spacerowy.

Chicco Urban

Zacznijmy od plusów, których wózek niewątpliwie ma wiele. Przede wszystkim, jeżeli chodzi o spacerówkę - ma bardzo duże, obszerne i głębokie siedzisko. Zmieści się w nim nawet wyrośnięty trzylatek i będzie mu tam wygodnie. Niestety ten trzylatek nie bardzo ma gdzie oprzeć nóżki kiedy w wózku siedzi - podnóżek jest zbyt płaski i mało wygodny.

Chicco Urban

Kolejnym plusem jest ogromny kosz na zakupy, który w bardzo szybki i łatwy sposób można zdjąć i wyczyścić. Wózekbardzo dobrze się podbija, lekko i wygodnie prowadzi.

Chicco Urban

Do minusów wersji spacerowej zaliczyć trzeba kolorową wkładkę, która w żaden sposób nie jest do wózka przymocowana i zsuwa się wraz z dzieckiem (jeżeli maluch podróżuje bez pasów). Hamulec, to niestety kolejny minus Urbana. Bo o ile nie mam żadnych zastrzeżeń co do jego działania - można go w mgnieniu oka bez problemu zablokować i odblokować jedną nogą, to niestety bardzo przeszkadza jeżeli chce się wózek wciągnąć bądź nim zjechać po schodach.

Chicco Urban

Wózek wykonany jest porządnie i z bardzo dobrych materiałów. Nie ma pompowanych kół, a stelaż po złożeniu zajmuje stosunkowo niewiele miejsca jak na wózek wielofunkcyjny.

Chicco Urban

W wersji głębokiej wózka nie zaobserwowano żadnych niedociągnięć - jest idealnie. Dużo miejsca dla dziecka, obszerna budka chroniąca przed wiatrem i słońcem, pokrowiec na nóżki który można podnieść, a także folia przeciwdeszczowa dołączona do zestawu - sprawiają, że wózek sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych.

A kiedy znudzi nam się nasza wersja kolorystyczna, nie musimy zmieniać całego wózka! Wystarczy kupić "color pack", w składzie którego mamy budkę, pokrowiec na nóżki, wkładkę do spacerówki, osłonki na pasy.

Podsumowując, Chicco Urban to wózek typowo miejski - ale poradzi sobie również na terenowych nierównościach. Nadaje się dla maluszków urodzonych o każdej porze roku i wystarczy przez cały okres użytkowania wózka. Dzięki w miarę niewielkim wymiarom po złożeniu, nie będzie potrzeby kupowania mniejszej spacerówki.

Jakie elektroniczne nianie są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu elektronicznych niań z 10/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które elektroniczne nianie warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Overmax Babeline 2.1 Overmax Babeline 2.1Best of the best!
2D-Link EyeOn Baby (DCS-825L) D-Link EyeOn Baby (DCS-825L) Sprawdź sam
3Switel BCC 38 Switel BCC 38 Ten ma niezłą cenę!
4Motorola MBP 622 Motorola MBP 622 Polecany model
5Philips Avent SCD506/52 Philips Avent SCD506/52 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 7 Elektronicznych Niań - Miej Wszystko Pod Kontrolą!

blog comments powered by Disqus