PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nokia X6 [TEST]

  • Dodano: 7 lat, 11 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Nokia X6 to nowoczesny telefon z muzycznej serii fińskiego producenta. Urządzenie swoją oficjalną, premierę miało już we wrześniu 2009r, a do sprzedaży na początku 2010 roku.

Nokia X6 została wyposażona w ekran dotykowy o przekątnej 3,2 cala i proporcjach 16:9. Panoramiczny wyświetlacz dobrze sprawdza się podczas przeglądania zdjęć i stron internetowych oraz oglądania filmów wideo.

Nokia X6

Przynależność do muzycznej serii zobowiązuje. Telefon oferuje szerokie możliwości w zakresie odtwarzania muzyki. Obsługa najpopularniejszych formatów plików audio-video, wbudowane głośniki , świetne słuchawki oraz przede wszystkim, długi czas odtwarzania muzyki, aż do 35 godzin sprawiają, że telefon jest naprawdę multimedialny.

Zestawienia smartfonów i telefonów >>>

Nokia X6

Do tworzenia zdjęć i nagrań wideo służy aparat cyfrowy o rozdzielczości 5 mpix korzystający z optyki Carl Zeiss. Na przechowywanie multimediów Nokia X6 zapewnia pamięć o pojemności 16GB.

W nowoczesnym smart fonie nie mogło zabraknąć modułu nawigacji satelitarnej A-GPS, sieci bezprzewodowej Wifi oraz łączności Bluetooth.Bateria o pojemności 1320 mAh zapewni do 11,5h rozmów lub do 420 godzin czuwania w trybie GSM.

Poznaj ukryte funkcje smartfonów >>>

Nokia X6

Nokia X6 to atrakcyjna propozycja dla miłośników muzyki oferująca również nowoczesne formy komunikacji oraz prosty dostęp do portali społecznościowych.

blog comments powered by Disqus