PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Lenovo IdeaPad U550 [PREZENTACJA]

Mający zaledwie 24 mm grubości i panoramiczny ekran HD 15,6" nowy notebook IdeaPad U550 z procesorem Intel Core 2 Duo posiada funkcje, które można wykorzystać i w pracy i w domu.

Lenovo IdeaPad U550 został zbudowany w oparciu o niskonapięciową platformę Intel CULV. Urządzenie oferuje do dyspozycji użytkowników m.in. 15,6-calowy wyświetlacz LCD oraz multidotykowy touchpad.

Najlepsze notebooki dla graczy >>>

Lenovo Ideapad U550

W celu lepszego wykorzystania baterii komputera użytkownicy mogą jednym przyciskiem włączać i wyłączać osobną kartę graficzną. Dzięki technologii dźwięku surround Dolby Sound Room dobiegającego z dużych, wbudowanych głośników prezentacje, gry oraz filmy brzmią bardziej realistycznie i atrakcyjnie.

Lenovo Ideapad U550

Czujnik światła otoczenia automatycznie dostosowuje jasność wyświetlacza na podstawie warunków oświetlenia, co zmniejsza zmęczenie oczu. Wbudowany napęd DVD ułatwia dostęp do plików i ich udostępnianie. Zintegrowany czytnik odcisków palców oraz oprogramowanie do rozpoznawania twarzy VeriFace w U550 dodatkowo ułatwiają logowanie na komputerze.

Polecane notebooki - najnowsze klasyfikacje >>>

Lenovo Ideapad U550

Netbook IdeaPad U550 jest dostępny w sprzedaży od października 2009 roku. Ceny modeli Lenovo IdeaPad U550 zaczynają się od 2329 PLN brutto. Zobacz ceny w sklepach.

blog comments powered by Disqus
Lenovo IdeaPad U550 [PREZENTACJA]