PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Garmin-Asus Nüvifon M10

Garmin-Asus Nüvifon M10 to jeden z pierwszych telefonów, który pojawił się pod szyldem Garmin-Asus. Urządzenie łączy w sobie funkcje telefonu i nawigacji, przez co jest dużym ułatwieniem w komunikacji dla współczesnych konsumentów.

Garmin-Asus Nüvifon M10 to eleganckie urządzenie z 3,5-calowym dotykowym wyświetlaczem WVGA i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Nüvifone został wyposażony w funkcję Billboard, dzięki której użytkownicy mogą dokonać przeglądu wszystkich najważniejszych informacji jednocześnie.

Garmin-Asus Nüvifon M10

Telefon posiada mapy Ameryki Północnej, Europy oraz określonych obszarów Azji i Pacyfiku. Oprócz A-GPS, telefon korzysta z odbiornika GPS z HotFixem, co ułatwia dostęp do informacji nawet poza zasięgiem operatora.

Rankingi smartfonów >>>

Nüvifon M10 został wyposażony w system operacyjny Windows Mobile 6.5.3. Smartfon posiada baterię 1500 mAh, która zapewnia wiele godzin korzystania bez ładowania. HSDPA oraz moduł Wi-Fi (802.11 b / g) zapewnią, szybką bezprzewodową komunikację...

Garmin-Asus Nüvifon M10

M10 wyposażony jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, który automatycznie opisuje zdjęcia, tak aby użytkownicy zawsze wiedzieli, gdzie zostały zrobione.

Garmin-Asus Nüvifon M10 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wielofunkcyjnego telefonu, mobilnej przeglądarki internetowej i osobistej nawigacji.

blog comments powered by Disqus
Garmin-Asus Nüvifon M10