PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Garmin-Asus Nüvifon M10

Garmin-Asus Nüvifon M10 to jeden z pierwszych telefonów, który pojawił się pod szyldem Garmin-Asus. Urządzenie łączy w sobie funkcje telefonu i nawigacji, przez co jest dużym ułatwieniem w komunikacji dla współczesnych konsumentów.

Garmin Asus Nuvifone M10

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • połączenie telefonu i nawigacji
   • 3,5-calowym dotykowym wyświetlaczem WVGA
   • aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 mpix
   • HSDPA oraz moduł Wi-Fi
   • odbiornik GPS z HotFixem

   Garmin-Asus Nüvifon M10 to eleganckie urządzenie z 3,5-calowym dotykowym wyświetlaczem WVGA i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Nüvifone został wyposażony w funkcję Billboard, dzięki której użytkownicy mogą dokonać przeglądu wszystkich najważniejszych informacji jednocześnie.

   Garmin-Asus Nüvifon M10

   Telefon posiada mapy Ameryki Północnej, Europy oraz określonych obszarów Azji i Pacyfiku. Oprócz A-GPS, telefon korzysta z odbiornika GPS z HotFixem, co ułatwia dostęp do informacji nawet poza zasięgiem operatora.

   Rankingi smartfonów >>>

   Nüvifon M10 został wyposażony w system operacyjny Windows Mobile 6.5.3. Smartfon posiada baterię 1500 mAh, która zapewnia wiele godzin korzystania bez ładowania. HSDPA oraz moduł Wi-Fi (802.11 b / g) zapewnią, szybką bezprzewodową komunikację...

   Garmin-Asus Nüvifon M10

   M10 wyposażony jest w aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 megapikseli, który automatycznie opisuje zdjęcia, tak aby użytkownicy zawsze wiedzieli, gdzie zostały zrobione.

   Garmin-Asus Nüvifon M10 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wielofunkcyjnego telefonu, mobilnej przeglądarki internetowej i osobistej nawigacji.

   Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

   Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 12/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

   Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
   1TP-LINK NEFFOS X1 LITE TP-LINK NEFFOS X1 LITEBest of the best!
   2XIAOMI REDMI 4X XIAOMI REDMI 4X Sprawdź sam
   3XIAOMI REDMI NOTE 4 XIAOMI REDMI NOTE 4 Ten ma niezłą cenę!
   4SAMSUNG GALAXY J5 2017 SAMSUNG GALAXY J5 2017 Polecany model
   5MOTOROLA MOTO G5S MOTOROLA MOTO G5S Sprawdź tutaj

   Zobacz więcej propozycji: TOP 10 Smartfonów do 1000 zł - Świąteczny Ranking 2017

   blog comments powered by Disqus