PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

myPhone 8815TV FOXY

  • Dodano: 7 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

myPhone 8815TV FOXY to telefon komórkowy charakteryzujący się dwoma unikalnymi cechami – obsługą dwóch kart SIM jednocześnie oraz wbudowanym odbiornikiem TV.

Obodowa myPhone 8815TV FOXY została zbudowana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, w odcieniu perłowego grafitu. Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 2,4 cala na co dzień pokazuje czytelne i intuicyjne menu telefonu. Dodatkowo znakomicie sprawdza się jako ekran odtwarzacza plików video oraz przede wszystkim jako mini ekran telewizyjny.

myPhone 8815TV FOXY

Obsługa dwóch kart SIM jednocześnie zamienia 8815 FOXY w telefon idealny dla osób często podróżujących nie tylko po Europie, ale i po całym świecie. Zawsze przy sobie masz własny aktywny nr telefonu, oraz kartę lokalnego operatora. Dual SIM to także rozwiązanie na żonglowanie telefonami – prywatnym i służbowym. Teraz bez ograniczeń, za pomocą dwóch przycisków, korzystasz jednocześnie z dwóch numerów telefonu w jednym urządzeniu.

myPhone 8815TV FOXY

W myPhone 8815TV FOXY znajdziemy również szereg dodatkowych funkcji takich jak: organizer, alarm, zegar, kalkulator, stoper lub przelicznik walut. W telefon zostały wbudowane dwa aparaty cyfrowe oraz akcelerometr dający nietypową możliwość przełączania niektórych opcji menu.

myPhone 8815TV FOXY

myPhone wyposażony jest w baterię litowo-jonową , która pozwala na przeprowadzenie do 4 godzin rozmów lub na 5 dni w stanie czuwania.

blog comments powered by Disqus