PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

myPhone 1070 Chiaro

myPhone 1070 chiaro to telefon ergonomiczny, przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze. To urządzenie dla każdego, o nowoczesnym i unikalnym designie.

myPhone 1070 chiaro

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • funkcja SOS
   • duże przyciski
   • intuicyjna obsługa
   • ciekawy design

   myPhone 1070 chiaro należy do serii telefonów przyjaznych użytkownikowi. Seria Simple Life jest przeznaczona dla osób, którzy oczekują od telefonu przede wszystkim intuicyjnej obsługi.

   Elegancka obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, duże klawisze z wyraźnym opisem oraz czytelny wyświetlacz sprawiają, że telefon jest atrakcyjny nie tylko dla seniorów.

   myPhone 1070 chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

   Jaki telefon będzie dla Ciebie najlepszy? >>>

   myPhone umożliwia szybkie wybieranie do 10 numerów telefonu. Radio FM, latarka, alarm z możliwością ustawienia pięciu dowolnych terminów oraz zewnętrzna blokada klawiatury są w tym modelu łatwo dostępne.

   Telefon posiada baterię o zwiększonej pojemności 1150 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 5 godzin rozmów. myPhone 1070 chiaro objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie „door-to-door”.

   Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

   Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

   Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
   1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
   2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
   3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
   4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
   5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

   Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

   blog comments powered by Disqus