myPhone 1070 Chiaro

myPhone 1070 chiaro to telefon ergonomiczny, przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze. To urządzenie dla każdego, o nowoczesnym i unikalnym designie.

myPhone 1070 chiaro

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  WADY

   CECHY

   • funkcja SOS
   • duże przyciski
   • intuicyjna obsługa
   • ciekawy design

   myPhone 1070 chiaro należy do serii telefonów przyjaznych użytkownikowi. Seria Simple Life jest przeznaczona dla osób, którzy oczekują od telefonu przede wszystkim intuicyjnej obsługi.

   myPhone 1070 chiaro

   Elegancka obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, duże klawisze z wyraźnym opisem oraz czytelny wyświetlacz sprawiają, że telefon jest atrakcyjny nie tylko dla seniorów.

   myPhone 1070 chiaro

   myPhone 1070 chiaro obsługuje funkcję SOS, umożliwiającą wezwanie pomocy w sytuacji awaryjnej. Po jej uaktywnieniu włączony zostaje głośny sygnał alarmowy. Następnie na pięć zdefiniowanych wcześniej numerów zostaje wysłany alarmowy SMS. Potem telefon nawiązuje połączenia kolejno z każdym ze zdefiniowanych numerów.

   myPhone 1070 chiaro

   myPhone umożliwia szybkie wybieranie do 10 numerów telefonu. Radio FM, latarka, alarm z możliwością ustawienia pięciu dowolnych terminów oraz zewnętrzna blokada klawiatury są w tym modelu łatwo dostępne.

   myPhone 1070 chiaro

   Telefon posiada baterię o zwiększonej pojemności 1150 mAh. Pozwala ona na działanie urządzenia w trybie czuwania do 14 dni oraz do 5 godzin rozmów. myPhone 1070 chiaro objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta (w tym 24 miesiące w systemie „door-to-door”.

   blog comments powered by Disqus