PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung PL-100 S [Prezentacja]

  • Dodano: 7 lat, 9 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Prosta, niedroga i funkcjonalna to cechy idealnie pasujące do nowoczesnej cyfrówki Samsung PL-100 S, która została wprowadzona na rynek w styczniu 2010 roku.

Czarna, stylowa obudowa aparatu Samsung PL-100 S została wzbogacona srebrnymi wstawkami, które tworzą ze sobą jednolitą całość. Po uruchomieniu aparatu naszą uwagę przykuję dodatkowy 1,5 calowy wyświetlacz, umieszczony obok obiektywu, który pozwoli nam wykonać idealne autoportrety, a wbudowany tryb dziecięcy skupi uwagę twojej pociechy podczas kadrowania.

Samsung PL-100 S

Samsung PL-100 S posiada matrycę CCD o rozdzielczości 12,7 Mpx i czułości regulowanej w przedziale od 80 do 3200 ISO, z kolei aktualne nastawy parametrów aparatu ukaże 2,7-calowy wyświetlacz LCD QVGA. Model PL-100 S posiada 3x zoom optyczny oraz 5x zoom cyfrowy, a rejestrowane zdjęcia mogą być zapisywane w wewnętrznej pamięci aparatu o pojemności 30 MB, kartach MicroSD do 4GB lub Micro SDHC do 8GB.

Sprawdź TOPowe aparaty fotograficzne >>>

Samsung PL-100 S

Z ciekawszych funkcji warto wspomnieć o technologii pozwalającej na rozpoznanie aktualnych parametrów otoczenia, która automatycznie dobiera jeden z 16 wbudowanych programów tematycznych do warunków środowiskowych, pozwalając na wykonanie udanego zdjęcia nawet początkującym fotografom.

VTtips – Jak Uzyskać Filmlook? >>>

Samsung PL-100 S

Jeżeli poszukujesz prostej w obsługi cyfrówki za niezbyt wygórowaną cenę, rozważ zakup modelu Samsung PL-100 S.

blog comments powered by Disqus
Samsung PL-100 S [Prezentacja]