PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Nokia E52

  • Dodano: 7 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (1) (0)

Nokia, fiński producent urządzeń telekomunikacyjnych nie próżnuje i wprowadza na arenę telefonów komórkowych nowy model biznesowego smartfona, Nokię E52.

Smukła, srebrna obudowa wyposażona w dopracowaną klawiaturę oraz duży, 2,4 calowy wyświetlacz zostały ze sobą idealnie skomponowane. Nokia E52 waży niespełna 100g, a zatem nie będzie zbędnym ciężarem w kieszeni od spodni, czy damskiej torebce.

Nokia E52

Mimo braku klawiatury w układzie QWERTY, duże i wygodne w obsłudze przyciski bez problemu umożliwią szybkie napisanie SMSa lub wpisanie cyfr. Ponadto, w obudowie znalazło się miejsce na gniazdo mini-jack oraz slot kart MicroSD, który poradzi sobie z kartami o pojemności do 16 GB.

Kupujemy budżetowy telefon - Poradnik >>>

Nokia E52

Z multimedialnych możliwości warto wymienić aparat o matrycy 3,2 Mpx, posiłkujący się autofokusem i flashem. Poza standardową obsługą systemów GSM oraz UMTS, telefon wspiera łączność HSDPA, Bluetooth, GPS oraz WiFi, w standardach 802.11b/g.

Nokia E52

Zastosowany akumulator o pojemności 1500mAh, zgodnie z deklaracjami producenta pozwoli na blisko 30-dniową pracę telefonu w trybie czuwania, bez potrzeby ładowania.

Ile wydać na nowy telefon >>>

Nokia E52

Śledząc rynek komórek widać, iż seria E telefonów Nokia sukcesywnie rozszerza swoje grono, czego zdecydowanym przykładem jest model E52.

blog comments powered by Disqus