Ceneo.pl
Zobacz ofertę
319.9900 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
99.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
41 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  WADY

   CECHY

   • 2,4 calowy wyświetlacz
   • aparat o matrycy 3,2 Mpx
   • łączność HSDPA, Bluetooth, GPS oraz WiFi
   • akumulator o pojemności 1500mAh
   • waga około 100g

   Smukła, srebrna obudowa wyposażona w dopracowaną klawiaturę oraz duży, 2,4 calowy wyświetlacz zostały ze sobą idealnie skomponowane. Nokia E52 waży niespełna 100g, a zatem nie będzie zbędnym ciężarem w kieszeni od spodni, czy damskiej torebce.

   Nokia E52

   Mimo braku klawiatury w układzie QWERTY, duże i wygodne w obsłudze przyciski bez problemu umożliwią szybkie napisanie SMSa lub wpisanie cyfr. Ponadto, w obudowie znalazło się miejsce na gniazdo mini-jack oraz slot kart MicroSD, który poradzi sobie z kartami o pojemności do 16 GB.

   Nokia E52

   Z multimedialnych możliwości warto wymienić aparat o matrycy 3,2 Mpx, posiłkujący się autofokusem i flashem. Poza standardową obsługą systemów GSM oraz UMTS, telefon wspiera łączność HSDPA, Bluetooth, GPS oraz WiFi, w standardach 802.11b/g.

   Nokia E52

   Zastosowany akumulator o pojemności 1500mAh, zgodnie z deklaracjami producenta pozwoli na blisko 30-dniową pracę telefonu w trybie czuwania, bez potrzeby ładowania.

   Nokia E52

   Śledząc rynek komórek widać, iż seria E telefonów Nokia sukcesywnie rozszerza swoje grono, czego zdecydowanym przykładem jest model E52.

   blog comments powered by Disqus