PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

FujiFilm Finepix S2100 HD [Prezentacja]

  • Dodano: 7 lat, 6 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Do zyskującej coraz większą popularność klasy ultra zoom dołączył kolejny aparat fotograficzny Fuji S2100 HD Finepix. Powyższy model z pewnością zadowoli miłośników fotografowania z bliska, dzięki 15x zoomowi optycznemu.

Aparat fotograficzny FujiFilm Finepix S2100 HD posiada matrycę o rozdzielczości 10Mpx, a funkcja rejestracji materiałów w rozdzielczości HD (1280x720 pikseli) pozwoli na zapamiętywanie ujęć z największą precyzją. Szeroki kąt widzenia pozwoli na łatwe fotografowanie krajobrazów oraz tworzenie zdjęć grupowych.

Najlepsze aparaty fotograficzne na rynku >>>

**FujiFilm Finepix S2100 HD**

Model FujiFilm Finepix S2100 HD posiada również tryb makro, pozwalający na fotografowanie z odległości 1cm. Wydajny, podwójny system stabilizacji obrazu umożliwi zapis materiałów w największej ostrości. Fuji S2100 HD Finepix został stworzony z myślą o amatorach oraz profesjonalistach z branży fotograficznej. Świadczą o tym wbudowane tryby tematyczne z domyślnymi ustawieniami, przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz pełny tryb manualny z możliwością doboru własnych nastaw urządzenia.

VTtips – Jak Uzyskać Filmlook? >>>

**FujiFilm Finepix S2100 HD**

Wszystkie aktualne wartości aparatu wyświetlane są na ekranie LCD TFT o przekątnej trzech cali i rozdzielczości 230 tys. punktów. Alternatywą jest klasyczny wizjer elektroniczny, znajdujący się na szczycie korpusu. FujiFilm Finepix S2100 HD to duże możliwości w stosunkowo niewielkiej obudowie, dzieki czemu aparat może nam towarzyszyć podczas każdej wyprawy w teren.

blog comments powered by Disqus
FujiFilm Finepix S2100 HD [Prezentacja]