FujiFilm Finepix S2100 HD

OleOle
Zobacz ofertę
1919.35 ZŁ
RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
749 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  WADY

   CECHY

   • rozdzielczoścć10Mpx
   • 15x zoom optyczny
   • rejestracja video w rozdzielczości HD (1280x720 pikseli)

   Aparat fotograficzny FujiFilm Finepix S2100 HD posiada matrycę o rozdzielczości 10Mpx, a funkcja rejestracji materiałów w rozdzielczości HD (1280x720 pikseli) pozwoli na zapamiętywanie ujęć z największą precyzją. Szeroki kąt widzenia pozwoli na łatwe fotografowanie krajobrazów oraz tworzenie zdjęć grupowych.

   **FujiFilm Finepix S2100 HD**

   Model FujiFilm Finepix S2100 HD posiada również tryb makro, pozwalający na fotografowanie z odległości 1cm. Wydajny, podwójny system stabilizacji obrazu umożliwi zapis materiałów w największej ostrości. Fuji S2100 HD Finepix został stworzony z myślą o amatorach oraz profesjonalistach z branży fotograficznej. Świadczą o tym wbudowane tryby tematyczne z domyślnymi ustawieniami, przeznaczone dla początkujących użytkowników oraz pełny tryb manualny z możliwością doboru własnych nastaw urządzenia.

   **FujiFilm Finepix S2100 HD**

   Wszystkie aktualne wartości aparatu wyświetlane są na ekranie LCD TFT o przekątnej trzech cali i rozdzielczości 230 tys. punktów. Alternatywą jest klasyczny wizjer elektroniczny, znajdujący się na szczycie korpusu. FujiFilm Finepix S2100 HD to duże możliwości w stosunkowo niewielkiej obudowie, dzieki czemu aparat może nam towarzyszyć podczas każdej wyprawy w teren.

   blog comments powered by Disqus