PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Motorola Milestone (Droid)

  • Dodano: 7 lat, 7 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Motorola zasypuje rynek elektroniczny nowymi produktami, czego przyk adem jest model Milestone – rozsuwany smartfon z Androidem oraz wachlarzem praktycznych funkcji. Telefon pojawił się na rynku w listopadzie 2009 roku.

Motorola Milestone (Droid) to smart fon zapewniający radość korzystania z zasobów sieci, lepszą wymianę informacji oraz najnowsze rozwiązania multimedialne.

Motorola Droid


System operacyjny Android 2.0
Platformą operacyjną Motoroli jest Android 2.0., który sprawnie i szybko nadzoruje wszystkie operacje oraz funkcje w telefonie.


Duży ekran dotykowy
Dotykowy ekran o przekątnej 3,7 cala wyświetla barwy w głębi 16 milionów kolorów, a technologia multitouch poprawia nawigację po telefonie.

Motorola Droid


Lepszy dostęp do stron www
Motorola Milestone (Droid) pozwala na szybkie przeglądanie stron www dzięki pełnemu wsparciu dla języka HTML, szybkiemu procesorowi i szerokopasmowej łączności z siecią.

Ukryte funkcje telefonów >>>


Kieszonkowy paparazzi
Rób zdjęcia, nakręcaj filmy korzystając z aparatu 5MPx z fleszem, zoomem, auto focusem i nagrywarką wideo.

Motorola MILESTONE


Po godzinach… rozrywka
Smartfon pozwala na obsługę wielu funkcji multimedialnych, łącznie z odtwarzaniem filmów w jakości DVD. Dzięki łączności 3G lub WiFi, Milestone umożliwia szybkie zamieszczanie filmów na YouTube.


Podręczny nawigator
Wbudowany GPS oraz nawigacja MOTONAV krok po kroku zaprowadzą Cię we właściwe miejsce.

Motorola MILESTONE

blog comments powered by Disqus
Motorola Milestone (Droid)