Asus Lamborghini VX6

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
49.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
479.93 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
145.0000 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Bardzo poręczny
  • Wytrzymała bateria
  • Stylowy design
WADY
  • Brak CD-ROMa
  • Słaba wydajność przy używaniu wielu programów

Asus Eee PC wyróżnia się z większości netbooków swoim prestiżowym stylem, które połączono z elegancją oraz dużą mocą jak na netbook. Można powiedzieć że firma Asus postarała się żeby użytkownicy byli zadowoleni używaniem tego modelu. Do wyboru są 2 kolory czarny lub biały.

Asus Lamborghini VX6

Jak na netbooki Asus Eee PC jest zaprzeczeniem teorii o tym, że urządzenia te mają zaspokajać tylko podstawowe potrzeby użytkowania. Lamborghini VX6 jest zaopatrzony w dwurdzeniowy procesor Intel Atom CPU D525 oraz kartę graficzną NVIDIA ION 2 z technologią NVIDIA Optimus dzięki czemu Eee PC daje bardzo duże możliwości multimedialne oraz rozrywkowe.

Asus Lamborghini VX6

Co do szafy graficznej VX6 dostarcza grafikę niespotykaną w większości netbooków do tej pory, dlatego można bez problemów oglądać filmy w jakości HD. Dzięki 12-calowej matrycy o rozdzielczości 1366 x 768 px i proporcjach obrazu 16:9, oglądanie filmów w podróży czy przeglądania zdjęć z wakacji nie powinno stanowić problemu. Dzięki wbudowanemu portu HDMI można podłączyć do niego telewizor.

Asus Lamborghini VX6

Asus Eee PC Lamborghini VX6 został zaopatrzony w USB 3.0 umożliwiający szybszy transfer danych nawet o 10 razy, niż w obecnie stosowanym standardzie USB 2.0. Szybkość i wydajność to coś co wyróżnia tak małą maszynę jaką jest opisywany netbook.

Specyfikacja techniczna testowanego Asusa Eee PC Lamborghini VX6

- Procesor - INTEL ATOM D525 1.8 GHz - Dysk twardy - 320 GB - Ram – 2GB DDR3 - Karta graficzna - NVIDIA ION2 - Rozdzielczość – 1366 x 768 - CD-ROM – brak - Masa - 1,5 kg

Asus Lamborghini VX6

Podsumowanie

Jeśli ktoś planuje zakupić netbooka Asus Lamborghini VX6 do nowszych gier to bardziej polecałbym zaopatrzyć się w inny model gdyż ten będzie "często się zacinał". Opisywany model nie jest przystosowany do obsługiwania **dużej ilości programów**, ale za to **świetnie sprawdza się jako produkt biznesowy lub turystyczny**.
blog comments powered by Disqus