Motorola Wilder

Motorola Wilder to telefon odporny na zachlapania i kurz. Posiada 2.8" ekran dotykowy i mały dodatkowy wyświetlacz. Jest też zintegrowany z największymi portalami społecznościowymi - propozycja w sam raz dla nastolatków.

Motorola Wilder

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Odporny na zachlapania i kurz
  • Dodatkowy Wyswietlacz
  • Cena
WADY
  • Brak Androida
  • Brak modułu Wi-Fi
  • Przeciętny aparat
  • Wyświetlacz oporowy

Będąc raczej telefonem wielofunkcyjnym, niż smartfonem, gama możliwości Motoroli Wilder jest zdecydowanie skromna. Jednakże w przypadku ceny jest na szczęście podobnie.

Motorola Wilder

Podobnie jak Motorola GLEAM, Wilder należąca w Wielkiej Brytanii do Carphone Warehouse, dostępna jest w bardzo przystępnej cenie niespełna 50 funtów (nie wiadomo czy SIM-FREE czy pre-paid).

Wilder prezentuje się bardzo ładnie i wyposażona została w nietypowy podwójny ekran. Poniżej podstawowego 2.8" oporowego wyświetlacza QVGA, mieści się mały 0,7" panel o rozdzielczości 96 x 16 pikseli, który znajduje się w pobliżu prawej dolnej części telefonu i działa jako wskaźnik stanu.
W lewym dolnym rogu znajduje się przycisk HOME, a główny wyświetlacz został ozdobiony kolorową opaską, o nazwie "swoosh", która dodaje mu oryginalności, w porównaniu z typowymi już czarnymi panelami.

Wilder

Mimo iż główny ekran jest dość spory, oporowa technologia wyświetlaczy jest już nieco przestarzała i nie tak łatwa w obsłudze, jak droższe ekrany pojemnościowe, które możemy znaleźć w zdecydowanie droższych urządzeniach.
Drobny, dodatkowy wyświetlacz jest dobrym pomysłem, gdyż może wyświetlać podstawowe informacje, bez znacznego zużycia energii.

Motorola Wilder

Wilder jest odporna na kurz [pył] i zachlapania, jest więc odpowiednia dla nastoletniej klienteli. Sprzedaży nie zaszkodzi również fakt, iż Wilder jest nieźle prezentującym się urządzeniem.

Lecz pomimo świetnego wyglądu, Wilder jest rozczarowująco podstawowym telefonem. Nie posiada szybkiego transferu danych, więc przeglądanie stron internetowych będzie bardzo powolne. Naszym zdaniem, takie telefony powinny posiadać przynajmniej moduł Wi-Fi, by mogły być używane w domu lub w hotspot'ach bez ciągłych opłat.

Z tyłu znajduje się bardzo przeciętny 2 Mpix aparat fotograficzny z podstawowymi funkcjami nagrywania wideo. Wilder obsługuje łączność Bluetooth i posiada slot kart microSD.

Motorola Wilder

Oprogramowanie zawiera przeglądarkę internetową, klienta poczty e-mail, wsparcie dla Facebook'a, MySpace, Twitter'a i YouTube, chociaż YouTube w takim telefonie będzie dość powolnym doświadczeniem. Jest też odtwarzacz multimedialny, radio FM i gniazdo 8audio 3,5 mm, mające zapewnić Wam rozrywkę.

Motorola Wilder

Jeżeli jesteście pewni, że Motorola WILDER jest dla Was, to powinna być dostępna począwszy od lipca, w kolorach: "Lukrecja i szafran" oraz "Lukrecja i klasyczny popiel".

blog comments powered by Disqus