PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

LG Optimus Pro [TEST]

Optimus Pro to nowy smartfon QWERTY od LG. Urządzenie z wyglądu przypomina BlackBerry, wewnątrz natomiast zainstalowano najnowszą wersję systemu Android - 2.3, GPS, Wi-Fi i wszystko czego można oczekiwać od nowego Optimusa. Zapraszamy

LG Optimus Pro

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • klawiatura QWERTY
  • Android 2.3
  • GPS, 3.5 G, Wi-Fi
WADY
  • Gabaryty
  • Pionowa orientacja ekranu
  • Aparat fotograficzny

Widzieliśmy już sporo Optimus'ów i sporo urządzeń "Pro", lecz co ciekawe, pierwszy raz określenia te występują razem - w LG Optimus Pro.
Model ten jest kolejnym świadectwem, iż "Pro" stało się powszechnym określeniem dla urządzeń ze sprzętową klawiaturą QWERTY.

LG Optimus Pro

Telefon ten jest prawie identyczny pod względem specyfikacji do Motoroli Fire, z tą różnicą, że Optimus Pro posiada szybszy procesor - 800 MHz w porównaniu z 600 MHz Motoroli. Podobnie jak konkurencyjny model Motoroli, Optimus Pro ma dość mały 2,8" ekran dotykowy (320 x 240 pikseli), który niestety może irytować większość obecnych użytkowników systemu Android. Możemy więc przypuszczać, że taki wygląd Optimusa Pro ma na celu nakłonienie użytkowników BlackBerry Curve do migracji na platformę Andoid do firmy LG.

LG Optimus Pro

Z tyłu znajduje się podstawowy 3-megapikselowy aparat fotograficzny z nagrywaniem VGA. Optimus Pro posiada również radio FM i gniazdo audio 3,5 mm i standardową dla urządzeń Android - obsługę multimediów.
Optimus Pro został wyposażony również w komunikację 3.5 G, Wi-Fi, GPS, przeglądarkę internetową i dostęp do tysięcy aplikacji.

LG Optimus Pro

W tej chwili na rynku nie ma zbyt wiele urządzeń z Androidem w wersji 2.3, a przecież dobrze jest mieć najnowszą i najlepszą wersję tego systemu operacyjnego.
Wewnątrz znajduje się skromne 256 MB pamięci RAM, 150 MB pamięci wewnętrznej flash, wzbogacone o dołączoną do zestawu 2 GB kartę pamięci microSD i dużą 1500 mAh baterię, która powinna zapewnić odpowiedni czas rozmów.

LG Optimus Pro

LG zapowiada Optimus'a Pro na Europę tego lata, w kolorach: czarnym, białym i tytanowym.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus