PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl

Samsung Galaxy Xcover [TEST]

  • Dodano: 6 lat, 10 miesięcy temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Samsung Galaxy Xcover to pierwszy smartfon koreańskiego producenta o wytrzymałości sprawdzonych modeli z serii Solid. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę - do jednego metra głębokości. Zapraszamy do prezentacji telefonu

Ocena VideoTesty.pl
ZALETY
  • certyfikat IP67
  • GPS, Bluetooth 3.0, Wi-Fi b/g/n
WADY
  • niska rozdzielczość ekranu
  • aparat 3,2 MPix

Seria "hartowanych" telefonów Samsung Solid (in. Xcover), dzięki wzmocnionym obudowom, słynie ze swej wytrzymałości.
Natomiast, odpowiadająca na zupełnie inne potrzeby klientów - seria modeli Samsung Galaxy - smartfonów z systemem Android, jest jedną z najlepiej sprzedających się w swojej klasie.

Co wyjdzie z połączenia tych dwóch serii? Efekt powinien być z pewnością godny uwagi...
oto Samsung Galaxy Xcover.

xcover

Samsung Galaxy Xcover jest smartfonem z Androidem 2.3, 3.6-calowym wyświetlaczem oraz 3,2 MPix aparatem fotograficznym oraz wszystkimi cechami urządzenia Android.

Rankingi telefonów >>>

xcover

Podstawowym atutem sprzedażowym Xcover'a jest certyfikat odporności IP67, który oznacza, że telefon jest odporny na kurz i może być zanurzony do 1 metra głębokości przez 30 minut, nie przepuszczając ani kropli wody.

xcover

Na rynku istnieją już inne wzmocnione telefony z Androidem, w szczególności Motorola DEFY i nadchodząca DEFY+, a także Sony Ericsson Xperia Active, który powinien być dostępny już wkrótce.

Przewagą, jaką Galaxy Xcover ma nad DEFY jest nowsza wersja Androida, a w przypadku Xperii Active - jest to znacznie większy wyświetlacz.

xcover

Na chwilę obecną nie znamy jeszcze ceny Galaxy Xcover, choć rywal - DEFY, obecnie sprzedaje za około 260 € (poza abonamentem).

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy Xcover [TEST]