PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

HTC Radar [TEST]

HTC Radar to jeden z pierwszych smartfonów z systemem operacyjnym Windows Phone 7.5. Jest to doskonała alternatywa dla fanów HTC, którym nie odpowiada system Android. Wyposażony w 3,8" ekran Super LCD o rozdzielczości 480x800 pikseli i procesor 1 GHz, powinien sprostać wymaganiom większości użytkowników. Zapraszamy do prezentacji

HTC Radar

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Windows Phone 7.5
  • Design
  • DLNA
WADY
  • Przeciętne parametry
  • Spore gabaryty
  • Brak slotu MicroSD

HTC Radar to jeden z najnowszej pary (drugi to HTC TITAN) telefonów HTC z systemem Windows od niemalże rocznej przerwy. Radar plasuje się pośrodku rynku smartfonów i konkurować może m.in. z telefonem HTC Desire S.

HTC Radar

HTC Radar to ładnie prezentujące się urządzenie, któremu udało się uniknąć nadmiaru prymitywnej czerni, stosowanej zdecydowanie zbyt powszechnie. W połączeniu z nietypowym interfejsem użytkownika, Radar ma dużo fajnych rozwiązań, w czasach gdy smartfony wydają się być niemalże identyczne.

Windows Phone 7.5 jest zupełnie inny niż Android, czy Apple iOS, jednakże jest to dobry system operacyjny, posiadający jeszcze stosunkowo małą, aczkolwiek rosnącą bibliotekę aplikacji.
System ten umożliwia wszystko, co każdy inny smartfon, a zwłaszcza rzeczy tak podstawowe, jak przeglądanie stron internetowych i wykonywanie połączeń telefonicznych.

Rankingi telefonów >>>

HTC Radar

Fizycznie, HTC Radar mierzy 121 x 62 x 11 mm i waży 137 gramów.
Posiada 3.8" ekran dotykowy, o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, procesor 1 GHz i 512 MB pamięci RAM, do 8 GB nierozszerzalnej pamięci wewnętrznej flash, 5 MPix aparat z tyłu i kamerę VGA z przodu, łączność 3.5 G, Wi-Fi, Bluetooth i GPS oraz DLNA. Bateria o pojemności 1520 mAh zapewnia do 7 godzin rozmów i 14 dni czuwania.
Wizualnie Radar mieści się standardzie stylowych obudów z aluminium, które widzieliśmy już, w kilku innych urządzeniach od HTC.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus