Samsung Galaxy M Pro

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
389 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
19.99 ZŁ
Komputronik
Zobacz ofertę
1899 ZŁ
Skąpiec.pl
Zobacz ofertę
145.92 ZŁ
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Klawiatura sprzętowa QWERTY
  • Procesor
WADY
  • Mały ekran
  • Bateria

Samsung Galaxy M Pro to smartfon dedykowany uzytkownikom posługujących się głównie tekstem. Mieści się w średniej klasie urządzeń z systemem operacyjnym Android, a jego grupą docelową są zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni.

 Galaxy M Pro

System operacyjny Galaxy M Pro to Android w wersji 2.3.
Charakterystyka sprzętowa wygląda dość obiecująco. Stosunkowo nieduży - 2.66" ekran dotykowy o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, klawiatura QWERTY utrzymana w stylu BlackBerry, 5 MPix aparat główny i przednia kamera VGA przeznaczona do wideorozmów, procesor 1GHz, radio FM, 2.5 GB wewnętrznej pamięci flash oraz slot kart microSD.

Znajdziemy w nim wszystkie funkcje typowe dla smartfona pracującego na Androidzie. GPS, Wi-Fi, łączność 3.5G i Bluetooth. Niestety, tak mały ekran sugeruje, że nie jest to telefon idealny do nawigacji w samochodzie.

 Galaxy M Pro

Wygląda bardzo podobnie do urządzeń BlackBerry, gdyż jest to najprawdopodobniej jego rynek docelowy.

Galaxy M Pro posiada aplikacje społecznościowe autorstwa producenta. Dostarcza też wiele rozwiązań korporacyjnych, takich jak Exchange ActiveSync i Cisco WebEx.
Jednakże mały ekran prawdopodobnie nie przypadnie do gustu zagorzałym użytkownikom Androida.

Samsung Galaxy M Pro mierzy 114 x 66 x 10 mm. Bateria, o pojemności 1250 mAh powinna pozwolić na 6 godzin rozmów i 11 dni czasu czuwania.

 Galaxy M Pro

Spodziewamy się zobaczyć Galaxy M Pro w sklepach jeszcze pod koniec roku.

blog comments powered by Disqus