Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
1799 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
864 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • niskie zużycie energii
  • możliwość zabudowy słupkowej
  • duża funkcjonalność
WADY
  • wysoka cena

Cechy wyróżniające piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COK TIMER INTUICYJNY WYŚWIETLACZ

To multifunkcyjny system zarządzania, z którym obsługa piekarnika oraz przyrządzanie potraw stanie się prawdziwą przyjemnością. Innowacyjny, duży wyświetlacz będzie ozdobą Twojej kuchni.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COL FRONT CHŁODNY FRONT PIEKARNIKA

Podczas użytkowania piekarnika o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny dba system chłodzący front, który pozwala obniżyć temperaturę tak, że szyba drzwi piekarnika nigdy nie jest gorąca.

I-TOUCH FREE POWIERZCHNIA BEZ ŚLADÓW PALCÓW

Koniec ze śladami palców, bo dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki na powierzchni piekarnika Twoja kuchnia będzie zawsze lśnić czystością.

SYSTEM AQUALYTIC – ŁATWE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA

Dzięki systemowi Aqualytic i supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase® czyszczenie komory piekarnika stanie się... czystą przyjemnością. Wystarczy, że na dno wlejesz 0,5 l wody i włączysz funkcję „czyszczenie”, a na koniec przetrzesz wnętrze miękką szmatką. Piekarnik znowu będzie wyglądał jak nowy.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

PROWADNICE TELESKOPOWE Z PEŁNYM

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa piekarniki w prowadnice z pełnym wysuwem. Aby wyciągnąć będzie sięgać w głąb rozgrzanej komory.

TERMOSONDA – KONTROLA TEMPERATURY

Umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pyszne danie jest dobrze wypieczone.

BLACHA PROCOK I SZYBKI NAGRZEW

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150°C pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie plastrów miodu, umożliwi przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają

ERGONOMICZNE KSZTAŁTY

Wygodny uchwyt o funkcjonalnym kształcie, duży, czytelny wyświetlacz oraz chowane pokrętła, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, zapewnią Ci komfortowe użytkowanie piekarnika.

POD ŚWIETLANE PIKTOGRAMY NA POKRĘTLE

Na wysuwanych pokrętłach znajdują się czytelne, podświetlane piktogramy, które ułatwią Ci obsługę piekarnika i sygnalizują, że jest włączony.

Zobacz prezentację 3D Piekarnika AMICA Integra EBI81074C

blog comments powered by Disqus