PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

Piekarnik elektryczny AMICA Integra EBI81074C pochodzi z najnowszej linii produktów Amica – kolekcji Integra. Charakteryzuje się ona oryginalnym wyglądem oraz zaawansowanymi funkcjonalnościami. Urządzenie jest szerokości 60 cm i pojemności 53 litrów. Piekarnik jest dostosowany do zabudowy słupkowej.

AMICA Integra EBI81074C

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • niskie zużycie energii
  • możliwość zabudowy słupkowej
  • duża funkcjonalność
WADY
  • wysoka cena

Cechy wyróżniające piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COK TIMER INTUICYJNY WYŚWIETLACZ

To multifunkcyjny system zarządzania, z którym obsługa piekarnika oraz przyrządzanie potraw stanie się prawdziwą przyjemnością. Innowacyjny, duży wyświetlacz będzie ozdobą Twojej kuchni.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

I-COL FRONT CHŁODNY FRONT PIEKARNIKA

Podczas użytkowania piekarnika o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny dba system chłodzący front, który pozwala obniżyć temperaturę tak, że szyba drzwi piekarnika nigdy nie jest gorąca.

I-TOUCH FREE POWIERZCHNIA BEZ ŚLADÓW PALCÓW

Koniec ze śladami palców, bo dzięki zastosowaniu specjalnej powłoki na powierzchni piekarnika Twoja kuchnia będzie zawsze lśnić czystością.

SYSTEM AQUALYTIC – ŁATWE CZYSZCZENIE PIEKARNIKA

Dzięki systemowi Aqualytic i supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase® czyszczenie komory piekarnika stanie się... czystą przyjemnością. Wystarczy, że na dno wlejesz 0,5 l wody i włączysz funkcję „czyszczenie”, a na koniec przetrzesz wnętrze miękką szmatką. Piekarnik znowu będzie wyglądał jak nowy.

Piekarnik AMICA Integra EBI81074C

PROWADNICE TELESKOPOWE Z PEŁNYM

Dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa piekarniki w prowadnice z pełnym wysuwem. Aby wyciągnąć będzie sięgać w głąb rozgrzanej komory.

TERMOSONDA – KONTROLA TEMPERATURY

Umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pyszne danie jest dobrze wypieczone.

BLACHA PROCOK I SZYBKI NAGRZEW

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150°C pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie plastrów miodu, umożliwi przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają

ERGONOMICZNE KSZTAŁTY

Wygodny uchwyt o funkcjonalnym kształcie, duży, czytelny wyświetlacz oraz chowane pokrętła, utrzymane w nowoczesnej stylistyce, zapewnią Ci komfortowe użytkowanie piekarnika.

POD ŚWIETLANE PIKTOGRAMY NA POKRĘTLE

Na wysuwanych pokrętłach znajdują się czytelne, podświetlane piktogramy, które ułatwią Ci obsługę piekarnika i sygnalizują, że jest włączony.


Jakie piekarniki są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu piekarników z 7/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które piekarniki warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Bosch HBG36T650 Bosch HBG36T650Best of the best!
2Bosch HBG634BB1 Bosch HBG634BB1 Sprawdź sam
3Electrolux EEB4231POX Electrolux EEB4231POX Ten ma niezłą cenę!
4Bosch HBG34S550 Bosch HBG34S550 Polecany model
5Bosch HBG34B560 Bosch HBG34B560 Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 30 - Zestawienie Najgorętszych Piekarników w Sieci!

blog comments powered by Disqus