PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Xiaomi Mi A2 - test "Pixela" dla ubogich

Samsung Galaxy W [TEST]

  • Dodano: 7 lat, 2 miesiące temu
  • Ocena artykułu: (0) (0)

Samsung Galaxy W stanowi alternatywę dla serii Galaxy "S". Wyposażony w szybki i wydajny procesor - 1.4 GHz i sporą pamięć RAM, nie dorównuje modelom S, tylko pod względem jakości wyświetlacza. 3.7" ekran pojemnościowy, Galaxy W wykonany został w technologii LCD TFT. Bardzo możliwe, że jego największym atutem sprzedażowym będzie więc konkurencyjna cena. Zapraszamy

Samsung GT-i8150 Galaxy W

Ocena VideoTesty.pl
Twoja ocena
0 GŁOSÓW
ZALETY
  • Procesor 1.4 MHz
  • Android 2.3 i TouchWiz 4.0
WADY
  • Wyświetlacz w technologii LCD TFT

Samsung Galaxy W jest smartfonem z systemem operacyjnym Android 2.3, ukierunkowanym na podobny rynek, co HTC Desire S.

galaxy w

Do podstawowych cech Galaxy W należą: 3,7" ekran TFT o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 5-MPix aparat z lampą błyskową LED i możliwością nagrywania filmów w jakości HD, druga kamera do transmisji wideo, stereofoniczne radio FM, odtwarzacz muzyczny, gniazdo kart pamięci - microSD, GPS, nawigacja samochodowa, Wi-Fi, łączność 3.5G, Bluetooth i wszystkie cechy typowe dla Androida.

galaxy w

Wewnątrz znajduje się jednordzeniowy procesor 1.4GHz, szybki jak na urządzenie tej kategorii, który powinien zapewnić bardzo sprawne działanie aplikacji.

Galaxy W mierzy 114 x 66 x 10 mm, i jest urządzeniem dwupasmowym - 900/2100 MHz HSPA, mogącym pobierać dane z prędkością do 14.4 Mbps. Wi-Fi w standardzie 802.11 b, g oraz n, jest również obsługiwane.

Czy warto sprowadzić smartfon z Chin? >>>

Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 1350 mAh, pozwalająca na 6 godzin rozmów i 11 dni czuwania.

galaxy w

Zarówno wyświetlacz, jak i procesor - gwarantują nam, że Galaxy W jest zarówno świetną platformą do gier, jak i dla bardziej poważnych zastosowań.

Dla większości klientów, Galaxy W będzie wszystkim, czego można oczekiwać od telefonu z systemem Android, bez narażania się na wysokie koszty zakupu Galaxy S II lub Galaxy R.

galaxy w

Wygląda na to, że cena detaliczna Samsung Galaxy W wyniesie około 320 €, w momencie trafienia do sprzedaży.

blog comments powered by Disqus
Samsung Galaxy W [TEST]