Samsung Galaxy Y Pro

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
389 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
79.99 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Klawiatura QWERTY
  • Procesor
  • Cena
WADY
  • Rozdzielczość ekranu
  • Przeciętne parametry
  • Brak lampy błyskowej

Dość podstawowy smartfon przeznaczony do pisania wiadomości - Samsung Galaxy Y, celuje przede wszystkim w rynek młodzieżowy.

Smartfon Galaxy Y Pro jest najprawdopodobniej nastawiony na odciągnięcie młodszych klientów od telefonów linii BlackBerry Curve, a jego najmocniejszym argumentem jest system operacyjny Android.

y pro

Galaxy Y Pro ma mały 2,6" ekran dotykowy o rozdzielczości 320 x 240 pikseli, 3-MPix aparat, GPS, Wi-Fi, łączność 3.5 G oraz wszystkie cechy typowego smartfona z Androidem.

Prawdę mówiąc, nie jest to zbyt ekscytujące urządzenie, a ponieważ nie jest to BlackBerry, nie obsługuje funkcji BlackBerry Messenger, który napędza sprzedaż wielu tanich urządzeń BlackBerry, młodszym klientom, pragnącym sprawnie kontaktować się z przyjaciółmi.

Galaxy Y Pro

Urządzenia z Androidem posiadają ogromną ilość dostępnych aplikacji, jednakże Galaxy Y Pro odstaje nieco od reszty, gdy mowa o grach lub bardziej wymagających aplikacjach - ze względu na niewielki rozmiar ekranu.

Galaxy Y Pro jest nieco słabszy od swego poprzednika - Galaxy Pro, pod względem specyfikacji.

y pro

Naszym zdaniem cena detaliczna nie osiągnie 200 €, gdy telefon trafi do sklepów, prawdopodobnie jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

blog comments powered by Disqus