Samsung Wave M

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
349 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
39.99 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Aparat z lampą błyskową
  • Kamera wideorozmów
  • Wykonanie
WADY
  • System operacyjny Bada
  • Procesor

Samsung Wave M to średniej klasy smartfon, pracujacy na najnowszej wersji autorskiego systemu operacyjnego firmy Samsung - Bada.

Wave M staje naprzeciw całej masie tanich telefonów z systemem Android, które bynajmniej nie są proste do pokonania, szczególnie dla urządzeń typu nie-Android.

wave m

Prezentowany smartfon posiada ekran o przyzwoitej wielkości - 3,7" i rozdzielczości 320 x 480 pikseli, 5-MPix aparat z autofokusem i lampą błyskową z tyłu, mogący przechwytywać wideo w bardzo podstawowej jakości QVGA, dodatkowy, przedni, aparat do połączeń wideo, GPS, Wi-Fi, Bluetooth 3.0 i łączność 3.5G, slot microSD z 2 GB kartą w zestawie oraz stereofoniczne radio FM. Niektóre wersje Wave M będą obsługiwać standard komunikacji NFC.

wave m

Bada jest dobrze zaprojektowanym systemem operacyjnym, a jego najnowsza wersja dostępna jest z wieloma ulepszeniami, włącznie z poprawionymi rozwiązaniami sieci społecznościowych.
Mimo, iż istnieją tysiące aplikacji dla Bada, nie należy spodziewać się ich oszałamiającej różnorodności - typowej dla Androida i iPhone OS'a.

Wymiary Wave M są dość typowe - 114 x 63 x 12 mm, a waga wynosi 121 gramów. Bateria o pojemności 1350 mAh zapewnia do 6,5 godziny rozmów i 20 dni czasu czuwania.

wave m

Cena urządzenia będzie tu czynnikiem kluczowym, stanowiącym o jego powodzeniu. Jeśli nie przekroczy ona bariery 200 €, telefon będzie atrakcyjną propozycją dla osób, które chcą dość podstawowy smartfon, a nie chcą przepłacać.

Samsung nie podaje informacji na temat dostępności Wave M, lecz spodziewamy się zobaczyć go przed końcem tego roku.

blog comments powered by Disqus