PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Sony Ericsson Xperia Arc S [TEST]

Sony Ericsson Xperia Arc S to podrasowana sprzętowo wersja bardzo eleganckiej Xperii Arc. Nowy smartfon od Sony Ericssona nie odstaje od konkurencji pod względem procesora, ekranu, aparatu czy oprogramowania, to co go jednak wyróżnia to design. Jeżeli zależy Wam na zaawansowanym urządzeniu o ogromnych możliwościach, a perspektywa nabycia kolejnego czarnego, prostokątnego klocka Was paraliżuje - polecamy model Sony Ericsson Xperia Arc S

Sony Ericsson Xperia Arc S

Ocena VideoTesty.pl
GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

Dziękujemy za oddanie głosu.
ZALETY
  • Design
  • Procesor
  • Wyświetlacz
WADY
  • Cena
  • Wykonanie z plastiku

Sony Ericsson Xperia Arc S to nic innego jak Xperia Arc ogłoszona na początku tego roku, wzbogacona o szybszy procesor i aktualne oprogramowanie.

xs

Xperia Arc to jeden z najbardziej eleganckich smartfonów z Androidem na rynku, który dzięki dużemu - 4,2" panelowi o rozdzielczości 480 x 852 pikseli, posiada również jeden z najlepszych wyświetlaczy.

Słabym punktem oryginalnej Xperii Arc był procesor. Pech chciał, że weszła ona na rynek z 1 GHz jednordzeniowym CPU w momencie, gdy konkurencyjne modele wysokiej klasy przestawiły się na dual-core, tak więc ta przydatna aktualizacja do 1,40 GHz - sprawia, że Xperia Arc S jest znacznie bardziej konkurencyjna.

Najlepsze telefony na rynku >>>

xs

Pozostałe ulepszenia dotyczą głównie oprogramowania - są to m. in. dostęp do zawartości "Music Unlimited" i "Video Unlimited" na niektórych rynkach, ulepszenia w aparacie fotograficznym oraz wyjście wideo.

System operacyjny nowej Xperii, to Android 2.3.4.

Kupujemy telefon - na co zwrócić uwagę? >>>

Pozostałe funkcje sprzętowe pozostają niezmienne, włącznie z 8,1 MPix aparatem z tyłu i wszystkimi cechami typowymi dla Androida, których można by się spodziewać.

xs

Mając zaledwie 8,7 mm grubości i ważąc 117 gramów, Xperia Arc S jest niezwykle smukłym i lekkim urządzeniem, biorąc pod uwagę rozmiar wyświetlacza.

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

blog comments powered by Disqus