Sony Ericsson Xperia Arc S

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
55.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
168 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
29.9900 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • Design
  • Procesor
  • Wyświetlacz
WADY
  • Cena
  • Wykonanie z plastiku

Sony Ericsson Xperia Arc S to nic innego jak Xperia Arc ogłoszona na początku tego roku, wzbogacona o szybszy procesor i aktualne oprogramowanie.

xs

Xperia Arc to jeden z najbardziej eleganckich smartfonów z Androidem na rynku, który dzięki dużemu - 4,2" panelowi o rozdzielczości 480 x 852 pikseli, posiada również jeden z najlepszych wyświetlaczy.

Słabym punktem oryginalnej Xperii Arc był procesor. Pech chciał, że weszła ona na rynek z 1 GHz jednordzeniowym CPU w momencie, gdy konkurencyjne modele wysokiej klasy przestawiły się na dual-core, tak więc ta przydatna aktualizacja do 1,40 GHz - sprawia, że Xperia Arc S jest znacznie bardziej konkurencyjna.

xs

Pozostałe ulepszenia dotyczą głównie oprogramowania - są to m. in. dostęp do zawartości "Music Unlimited" i "Video Unlimited" na niektórych rynkach, ulepszenia w aparacie fotograficznym oraz wyjście wideo.

System operacyjny nowej Xperii, to Android 2.3.4.

Pozostałe funkcje sprzętowe pozostają niezmienne, włącznie z 8,1 MPix aparatem z tyłu i wszystkimi cechami typowymi dla Androida, których można by się spodziewać.

xs

Mając zaledwie 8,7 mm grubości i ważąc 117 gramów, Xperia Arc S jest niezwykle smukłym i lekkim urządzeniem, biorąc pod uwagę rozmiar wyświetlacza.

blog comments powered by Disqus