Guitar Hero Warriors of Rock

RTV Euro AGD
Zobacz ofertę
259.99 ZŁ
OleOle
Zobacz ofertę
599 ZŁ
Ceneo.pl
Zobacz ofertę
199.9000 ZŁ
Ocena VideoTesty.pl
0 GŁOSÓW

A Ty jak oceniasz?

ZALETY
  • rozwija wyczucie rytmu
  • ma więcej niż 500 track'ów
  • zapewnia świetną zabawę
WADY
  • ciężko śpiewać karaoke
  • sprzęt zajmuje dużo miejsca

Gra na gitarze jest stosunkowo łatwa. Polega na przyciskaniu kolorów znajdujących się na gryfie i zatwierdzaniu tego ruchu klawiszem strum bar – odpowiadającemu szarpaniu strun. Na ekranie oczywiście pojawiaja się instrukcja – jaki kolor przytrzymać w danym momencie i z jaką częstotliwością. Gra na perkusji jest już nieco bardziej skomplikowana i polecana osobom a) bardzo skoordynowanym, b) zdeterminowanym. Instrument składa się z dwóch talerzy, 3 bębenków i dolnego pedału. W zestawie są także profesjonalne pałeczki do gry. Uderzamy w talerze w określonym rytmie, zgodnie z tym co pojawia się na ekranie.

akcesoria guittar hero warriors of rock

Mikrofon daje możliwość zabawy w karaoke, ale trzeba pamiętać o tym, że większość tracków z gry to rockowe i metalowe kawałki, więc nie każdy zdobędzie się na odwagę, czy w ogóle będzie miał ochotę je zaśpiewać. Grać można solo lub jako band, W rozgrywce może brać udział maksymalnie czterech zawodników.

Gra zapewnia ponad 720 godzin świetniej zabawy. Każda plansza to inne zespoły, inny rytm, inny rodzaj muzyki. Spodoba się zarówno osobom uzdolnionym muzycznie, które z pewnością będą mogły się wykazać perfekcyjną grą nawet na najtrudniejszym poziomie rozgrywki. Jak i laikom, z różnych względów nie utalentowanym muzycznie, którzy zawsze chcieli grać na jakimś instrumencie. Gra świetnie uczy wyczucia rytmu (szczególnie perkusja). No i zaspokaja niespełnione ambicje!
Sprzęt zajmuję trochę miejsca. Całkowity koszt gry wraz z akcesoriami to 350 złotych.

blog comments powered by Disqus